Інтерфакс-Україна
11:41 15.11.2015

Тільки міжнародна єдність здатна протистояти тероризму - Яценюк

1 хв читати
Тільки міжнародна єдність здатна протистояти тероризму - Яценюк

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк вважає, що єдиною відповіддю на виклик тероризму є єдність вільного світу, повідомляє департамент інформації та комунікації з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України.

У повідомленні наголошується, що, за словами А. Яценюка, "єдиний шлях, як дати на це (виклик тероризму – ІФ) відповідь – залишатися об'єднаними і подолати страх".

Глава уряду також наголосив, що "Україна вже втратила тисячі мирних жителів і тисячі українських солдатів через російську агресію та дії терористів".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єврокомісар з питань розширення: Угорщина не зможе зупинити вступ України до ЄС

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Трамп після обговорення з європейськими лідерами ситуації щодо України: Ми обговорили Україну досить рішучими словами

Данська військова розвідка вперше назвала США потенційним ризиком для безпеки країни — ЗМІ

Україна надала США відповідь на останній проект мирного плану

Безвіз для громадян Великої Британії продовжено до 2027 року - указ

США захопили нафтовий танкер біля берегів Венесуели - Трамп

Трамп: Зеленський має бути реалістом. Мені цікаво, скільки часу пройде, поки вони проведуть вибори

Трамп: Європейські лідери планують зустріч із Зеленським на вихідних

Кабмін виділив 30,8 млн грн на ліквідацію наслідків ракетно-дронової атаки РФ в Тернополі - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА