Інтерфакс-Україна
12:23 01.11.2015

Яценюк доручив МЗС надати родичам загиблих в авіакатастрофі в Єгипті українців максимальну допомогу

1 хв читати
Яценюк доручив МЗС надати родичам загиблих в авіакатастрофі в Єгипті українців максимальну допомогу

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк висловив співчуття рідним загиблих під час аварії авіалайнера Airbus A321, що зазнав аварії в Єгипті, і доручив Міністерству закордонних справ надати максимально можливу допомогу родичам загиблих українців.

"Людське життя безцінне. Щирі співчуття рідним 224 загиблих в авіакатастрофі пасажирського літака А321, що розбився в Єгипті. На превеликий жаль, серед пасажирів були українці. Звернувся до МЗС забезпечити родичам вичерпну допомогу", - написав А. Яценюк у своїй Facebook-сторінці в суботу ввечері.

Як повідомлялося, Airbus А-321 авіакомпанії "Когалимавіа", що виконував рейс з Шарм-Еш-Шейха до Петербурга, розбився в суботу в Єгипті. 224 людини, що перебували на борту, загинули. Літак розбився на півночі Синайського півострова в 35 км від міста Ель-Аріш. Він зник з екранів радарів, перебуваючи на висоті 9,5 км.

Глава МЗС України Павло Клімкін повідомив, що на борту авіалайнера перебували четверо громадян України. Водночас, влада Петербурга заявляє, що на борту літака було троє громадян України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українська делегація на чолі з Зеленським прибула до Флориди на зустріч із Трампом

Фінансова підтримка з боку Канади включає гарантії для МФІ і відстрочення платежів за боргом України

"Київтеплоенерго" розгорнуло мобільні пересувні котельні для обігріву київських лікарень - КМДА

Ворожий БпЛА спричинив пожежу в житловому будинку в Одесі - ОВА

Зеленський анонсував наступну розмову з партнерами після переговорів з Трампом

Сили оборони відбили з початку доби 117 ворожих атак - Генштаб

Генштаб спростував інформацію про захоплення ворогом Гуляйполя й Мирнограда і половини Костянтинівки

Волонтери УЧХ працювали на п’яти локаціях у Києві після ракетно-дронової атаки РФ

Зеленський обговорив із європейськими лідерами ключові документи, які будуть обговорюватися з Трампом

Гуляйполе й Мирноград не перебувають під контролем росіян - ЦПД

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА