Інтерфакс-Україна
12:00 02.10.2015

Гуманітарна ситуація на окупованій території Донбасу залишається важкою - Гуг

1 хв читати
Гуманітарна ситуація на окупованій території Донбасу залишається важкою - Гуг

Гуманітарна ситуація на окупованій території Донбасу залишається важкою, але люди вірять у можливість нормалізації умов життя в регіоні, повідомив заступник голови Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ Александр Гуг.

"Загальна гуманітарна ситуація в селах викликає стурбованість. Зокрема, із наближенням зими викликає занепокоєння готовність системи опалення та доступність палива", - сказав А.Гуг на прес-конференції в Луганську в п'ятницю.

Також, за його словами, зафіксовано величезну інфляцію на територіях, не контрольованих українським урядом. "Так, у Луганську ОБСЄ порівняла ціни на основні продукти харчування і дійшла висновку, що вони на 5% зросли від початку вересня", - сказав А.Гуг.

Незважаючи на це люди на місцях, за словами представника СММ ОБСЄ, упевнені, що нормалізація можлива - дедалі більше людей повертається на колишні місця проживання, а місцеві компанії поновлюють роботу.

Крім того, ОБСЄ стурбована припиненням усіх гуманітарних програм із середини липня. Так, нині жодна міжнародна допомога не акредитована на території, підконтрольній так званій ЛНР, і допомога сюди не поставлялася міжнародними організаціями. Водночас на території, підконтрольній "ДНР", отримала дозвіл на діяльність лише організація "Лікарі без кордонів".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДСНС надасть додаткові джерела живлення для районів з екстреними відключеннями - КМВА

Обстріли Нікопольського району: Один загиблий і троє постраждалих

У Києві відновили електропостачання: повертаємось до планових відключень - Міненерго

Президентка Єврокомісії підтримала протестувальників у Ірані та засудила їхнє придушення іранською владою

Трамп: США готові допомогти Ірану в прагненні до свободи

Глава МЗС Швеції про заяви Трампа щодо Гренландії: Це вже не просто слова

Сибіга закликав іранську владу утриматися від насильства проти протестувальників своєї країни

Пасажиропотік через кордон за тиждень після Нового року підскочив на 27% – дані Держприкордонслужби

Динамічне ціноутворення на СВ набуде чинності у найближчі тижні – глава "Укрзалізниці"

Свириденко: Децентралізована генерація — це питання виживання держави в умовах війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА