Інтерфакс-Україна
17:54 22.09.2015

Турчинов сподівається на зняття обмежень для постачання високоточної зброї в Україну

1 хв читати
Турчинов сподівається на зняття обмежень для постачання високоточної зброї в Україну

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов сподівається, що ніяких штучних обмежень у військово-технічній співпраці України з іншими країнами не буде.

"Нам, безумовно, бракує високоточної зброї, і тут у нас ще досить складний процес переговорів - доки наші стратегічні партнери нас зрозуміють, що лише українська армія, українські збройні сили, які мають найсучаснішу техніку, можуть бути чинником миру в Європі, безпеки в Європі. Я переконаний, що розуміння цього вже до багатьох приходить, і всі штучні обмеження у військово-технічній співпраці, постачанні високоточної зброї в Україну буде знято", - заявив секретар РНБО О.Турчинов журналістам у Києві у вівторок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Більшість американців виступає за продовження постачання зброї Україні та запровадження додаткових економічних санкцій проти Росії - опитування

10 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Ціна срібла оновила рекорд, перевищивши $60 за унцію

Папа Лев XIV закликав до продовження діалогу задля досягнення справедливого миру в Україні - ЗМІ

Переговори про передання Україні винищувачів МіГ-29 взамін за доступ до дронових й ракетних технологій тривають – Генштаб Війська Польського

Міноборони Великої Британії повідомило про загибель військовослужбовця в Україні

Постпред України заявив на Радбезі ООН, що Україна не торгує суверенітетом і територією

Російський НПЗ у Сизрані припинив роботу внаслідок пошкодження українськими дронами - ЗМІ

Очільник Міненерго звільнив всіх членів наглядової ради УРМ

Співробітник ТЦК у Львівській області зазнав нападу і був травмований під час перевірки документів – ОК Захід

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА