Інтерфакс-Україна
18:19 25.08.2015

На ремонт дороги Одеса-Рені буде додатково виділено 300 млн грн - Порошенко

1 хв читати
На ремонт дороги Одеса-Рені буде додатково виділено 300 млн грн - Порошенко

Верховна Рада розгляне законопроект про виділення додаткових 300 млн грн на ремонт автодороги Одеса-Рені, заявив президент України Петро Порошенко.

"За перші два тижні Верховна Рада України має проголосувати внесений мною законопроект, який передбачає виділення додаткових 300 млн грн, які дадуть змогу забезпечити якісний ремонт цієї дороги", - сказав президент на прес-конференції в Одесі у вівторок.

Він нагадав, що на першочерговий ремонт автодороги вже виділено понад 100 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

План США та Європи передбачає посилення ЗСУ та розгортання європейських сил в Україні – ЗМІ

Росіяни вдарили по об'єкту теплогенерації у Херсоні – ОВА

Ветеранський фонд запустить тематичний грантовий курс у сферах виробництва та організації харчування в 2026р

ЄС знаходиться під безпрецедентним тиском з боку США перед зустріччю щодо фінансування України – ЗМІ

Фільм "2000 метрів до Андріївки" режисера Чернова увійшов до шортлиста премії "Оскар"

Міноборони подало в уряд документи для запуску Defence City з 5 січня

Тростянець за підтримки Greenpeace відбудував зруйновану РФ п’ятиповерхівку та перевів її на відновлювальні джерела енергії

ППО знешкодило 37 із 69 безпілотників, зафіксоване влучання 29 ударних БпЛА на 12 локаціях – Повітряні сили

Чоловіка було поранено у Херсоні через російський обстріл – МВА

Генштаб зафіксував впродовж доби 278 бойових зіткнень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА