Інтерфакс-Україна
11:50 24.08.2015

Угоду про асоціацію з ЄС залишилося ратифікувати лише двом країнам, скоро воно запрацює в повному обсязі - Порошенко

1 хв читати
Угоду про асоціацію з ЄС залишилося ратифікувати лише двом країнам, скоро воно запрацює в повному обсязі - Порошенко

Президент України Петро Порошенко впевнений, що Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом найближчим часом запрацює у повному обсязі.

"Угоду про асоціацію з ЄС залишилося ратифікувати лише двом країнам-членам ЄС. Усупереч протидії Москви вона вступить в дію і виконуватиметься в повному обсязі", - сказав президент на урочистостях з нагоди Дня Незалежності України в понеділок в центрі Києва.

П. Порошенко зазначив, що РФ не змогла зруйнувати єдність європейської коаліції, "а санкції тим часом завдали і завдають потужного удару по російській економіці".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп у соцмережі поширив колонку ЗМІ, в якій йдеться про "порожні погрози" Путіна та його перешкоджання в досягненні миру

Громадянин України зазнав тяжких травм унаслідок групового нападу в Польщі - посол

Перші 30 паризьких автобусів вже прибули в Київську область і скоро вийдуть на маршрути - обладміністрація

Запоріжжя зазнало повторного ворожого удару: постраждала багатоповерхівка, поранено одну людину

Умєров повідомив про розмову з Віткоффом, Рубіо, Кушнером та радниками з нацбезпеки трьох країн-партнерів

На зустрічі радників 3 січня очікується участь представників понад 10 країн, а також НАТО, Єврокомісії та Євроради – Умєров

Кулеба: Сім громад України передають майже 40 автобусів для Одеси

Двоє українських моряків, захоплених піратами у водах Західної Африки, звільнені з полону – МЗС

Львів передає Одесі 10 автобусів – мер

Окупанти завдали дронового удару по Нововоронцовці Херсонської області, є загиблий

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА