12:23 06.08.2015

Генпрокуратура України чекає екс-президента Януковича 11 серпня, повістку опубліковано в урядовій газеті

1 хв читати
Генпрокуратура України чекає екс-президента Януковича 11 серпня, повістку опубліковано в урядовій газеті

Генеральна прокуратура України викликає екс-президента країни Віктора Януковича 11 серпня для проведення слідчих і процесуальних дій.

"Підозрюваний Янукович Віктор Федорович (...) викликається 11 серпня 2015 року на 11.00 до начальника відділу Генеральної прокуратури України Безщасного Ю.М. (...) для проведення слідчих і процесуальних дій у кримінальному провадженні №42015000000001178 за ч. 5 ст. 191 КК України", - зазначено в повістці, опублікованій в урядовому виданні "Урядовий кур'єр" від 6 серпня.

Як повідомлялося, 28 липня була розпочата процедура заочного засудження шести колишніх високопоставлених українських чиновників, зокрема екс-президента В. Януковича. Таким чином, суд почав процедуру їх заочного засудження.

У Генпрокуратурі України раніше заявляли, що не отримали підтверджень про місцезнаходження В. Януковича ні від нього самого, ні від представників Російської Федерації.

У низці кримінальних проваджень, у яких підозрюваним проходить В. Янукович, він оголошений у розшук через те, що переховується від слідства.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Міноборони допустило до експлуатації в ЗСУ БПАК "Відьмак"

СБУ заочно повідомила про підозру російському співаку-пропагандисту "Шаману"

В столиці фіксується високий рівень забрудненості повітря

Невеликий сніг у східних, Сумській та Дніпропетровській областях у середу, на заході країни – 5-10° тепла

Повітряні сили ЗСУ: минулої ночі збито 6 крилатих ракет та 133 ворожих БпЛА

Чисельність населення на підконтрольній території України сягає близько 31,5 млн людей

Міноборони створило ДП "Цифрова Армія" для допомоги військовим, цивільним і бізнесу

Кількість постраждали внаслідок ворожого обстрілу Херсону 24 лютого зросла до шести осіб

Франція пропонує Європі розширити свій ядерний щит, розмістивши ядерну зброю в Німеччині

Якщо перемир'я не буде дотримано, це буде найкращим доказом несерйозності Росії – Макрон

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА