Інтерфакс-Україна
16:06 03.06.2015

Бойовики в середу перейшли в масований наступ під Мар’їнкою, ЗС України повернули відведену артилерію і застосували її на цій ділянці – Генштаб

2 хв читати
Бойовики в середу перейшли в масований наступ під Мар’їнкою, ЗС України повернули відведену артилерію і застосували її на цій ділянці – Генштаб

Бойовики в середу перейшли в масований наступ під Мар’їнкою, ЗС України повернули відведену артилерію і застосували її на цій ділянці – Генштаб

(додано текст останніх 2-х абзаців)

Київ. 3 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Близько 4-ї ранку середи бойовики почали широкомасштабний наступ поблизу Мар'їнки (на захід від Донецька) із застосуванням танків і самохідних артилерійських установок "Гвоздика", через що Збройні сили України змушені були повернути з тилу відведену згідно з Мінськими угодами артилерію і застосувати її.

"Сьогодні, 3 червня, близько 4-ї ранку, російські терористи, цинічно нехтуючи Мінськими домовленостями, почали масований наступ на українські позиції. Найбільший удар було завдано поблизу населених пунктів Мар'їнка і Красногорівка, поблизу Донецька. Так, у напрямку Мар'їнки ворог кинув у бій проти українських військ більше десяти танків і до тисячі осіб живої сили. Наступ підтримують самохідні гармати 2С1 "Гвоздика", - йдеться в повідомленні прес-служби Генштабу Збройних сил України, оприлюдненому в офіційній сторінці в соцмережі Facebook.

У Генштабі ЗС України зазначили, що українські військові прийняли бій і дали відсіч ворогові на визначених рубежах. "Для зупинки ворожого наступу й для того, щоб уникнути втрат серед військовослужбовців, українське командування, попередивши всіх міжнародних партнерів, було змушено застосувати артилерію, яка до цього перебувала у визначених Мінськими домовленостями районах у тилу", - поінформували в прес-службі.

Також у Генеральному штабі поінформували, що на інших напрямках наступ бойовиків на українські позиції також підтримується вогнем з гармат і важких мінометів, які згідно з Мінськими домовленостями мають бути відведені на 25 і більше кілометрів від лінії зіткнення сторін.

Водночас, про можливі втрати серед українських військовослужбовців у повідомленні не повідомляється.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих внаслідок ракетно-дронової атаки на Київ зросла до 32 - Кличко

Льодову арену у Білій Церкві пошкоджено внаслідок ворожої ракетно-дронової атаки - НОК

Зеленський на шляху до Трампа в США зупиниться в Канаді для розмови з Карні та лідерами Європи

УДО стверджує, що діяло відповідно до чинного законодавства щодо працівників НАБУ

Кабмін зняв заборону на добровільні маркетингові послуги аптекам

У Києві та області без світла залишаються понад 0,5 млн споживачів – глава Міненерго

Система "е-ТТН" відтепер доступна в Україні – заступник міністра

РФ дронами атакувала газовидобуток та одну з ТЕЦ "Нафтогазу" - Корецький

В Києві через атаку ворога пошкоджено більше 10 житлових багатоповерхівок, в Дніпровському районі провадиться демонтаж аварійних конструкцій - ДСНС

Через атаку ворога пошкоджено одну з адмінбудівель Міносвіти у Києві – заступник міністра

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА