16:30 12.05.2015

Москаль заборонив перетин лінії розмежування транспортним засобам, окрім транспорту міжнародних організацій та велосипедів

1 хв читати
Москаль заборонив перетин лінії розмежування транспортним засобам, окрім транспорту міжнародних організацій та велосипедів

Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль своїм розпорядженням заборонив перетин лінії розмежування, яка проходить через Луганську область, для будь-яких транспортних засобів, зокрема для легкових автомобілів, виняток становлять велосипедисти, пішоходи і транспорт міжнародних гуманітарних організацій.

"Сьогодні Геннадій Москаль підписав розпорядження про заборону перетину лінії розмежування, що проходить через Луганську область, для будь-яких транспортних засобів, зокрема легкових автомобілів. Виняток - велосипедисти, пішоходи, а також транспорт міжнародних гуманітарних організацій", - повідомляє його прес-служба.

На офіційному сайті Г.Москаля розміщено відповідне розпорядження, що набуває чинності з моменту публікації в ЗМІ.

Нині на лінії розмежування вогню в Луганській області діє один пункт пропуску - з Лисичанська через Гірське й Золоте у бік окупованого Первомайська. Заборона діятиме до законодавчого врегулювання Верховною Радою та Кабінетом Міністрів України питання про переміщення вантажів на окуповані території.

ОСТАННЄ

Ворог атакував БпЛА цивільну інфраструктуру Сум, пошкоджений дитячий медзаклад – ОВА

Російський НПЗ у Самарській області знову атакували БпЛА – ЦПД

Рубіо і Ламмі обговорили саміт європейських лідерів щодо України, який відбувся у Лондоні

Рада наголошує на подальшому розвитку стратегічного партнерства зі США - звернення

Постраждали чотири людини внаслідок дронової атаки в Одесі – Кіпер

Окупанти намагалися прорвати оборону на покровському напрямку, але втратив 241 осіб о/с – Генштаб

В Одесі пошкодження отримала енергетична інфраструктура внаслідок ворожих обстрілів, застосовані аварійні відключення е/е – Кіпер

Україна повернула ще сімох дітей з тимчасово окупованих територій та Росії – Єрмак

Угоду щодо мінералів з Україною підпишуть у короткий термін – конгресмен-республіканець після розмови з Єрмаком

Зеленський призначив Залужного постпредом при Міжнародній морській організації

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА