Інтерфакс-Україна
18:22 24.04.2015

Порошенко вимагає пришвидшити процедуру надання статусу учасника АТО

1 хв читати

Президент України Петро Порошенко вважає занадто тривалим порядок оформлення та надання військовослужбовцям статусу учасників АТО і вимагає скорочення терміну його надання і видачі відповідних документів бійцям.

Як повідомляє прес-служба президента України, під час зустрічі з керівниками обласних держадміністрацій П.Порошенко зазначив, що донедавна розгляд документів про надання статусу учасника бойових дій тривав від трьох, у разі подання повного пакета документів, до шести місяців. Уже зараз вдалося значно скоротити цей процес, утім і цього, на думку глави держави, ще недостатньо.

Він наголосив, що відповідні служби мають ретельно перевіряти всю інформацію, щоб статус учасника АТО отримували ті, хто дійсно захищав кордони України від агресора на сході. "Ми повинні знайти розумний баланс між уникненням шахрайства і високоякісним та швидким обслуговуванням реальних учасників АТО. Для шахраїв ми проблеми маємо створювати, а для воїнів – їх вирішувати", - зазначив П.Порошенко.

Президент наголосив, що вважає правильною ініціативу щодо децентралізації процесу надання статусу учасника АТО. "Не треба, щоб у Києві вирішувалися ці проблеми. Достатньо на сьогодні повноважень у місцевої влади для того, щоб взяти на себе відповідальність за достовірність і якість в оформленні", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Поговорив з Віткоффом та Кушнером – є хороші ідеї заради тривалого миру

Папа Римський закликав до припинення вогню в Україні

У київському метро чоловік поранив ножем двох пасажирів

Виробник спецодягу Марганецька швейна фабрика групи "МІК" остаточно припинила роботу після обстрілу і руйнування електропідстанції

Бійці 225 ОШП повідомили про звільнення п'яти сіл на Дніпропетровщині

Україна припинила угоду з Кубою про взаємне звільнення від плати за користування приміщеннями посольств

Буданов з нагоди Різдва закликав українців "горою стояти один за одного"

Волонтер загинув, ще двоє – поранені через атаку ворожого дрона під час евакуації людей на Донеччині

У Києві через прогнозовану негоду у п'ятницю приспустять головний прапор України

У Дніпрі чоловік поранив ножем двох працівників ТЦК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА