11:05 22.04.2015

Шахтарі, що протестують, прорвалися крізь охорону і наблизилися до будівлі Адміністрації президента України

1 хв читати
Шахтарі, що протестують, прорвалися крізь охорону і наблизилися до будівлі Адміністрації президента України

Понад 1 тис. шахтарів, які прийшли у середу вранці передати свої вимоги керівництву держави в центрі Києва, прорвалися крізь охорону на вул. Банковій біля Адміністрації президента і впритул наблизилися до будівлі.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", протестувальники голосно стукають шоломами і кричать. Шахтарі поки що не висловили своїх вимог, проте поводяться агресивно.

Біля будівлі АП вишикувалося кілька кордонів міліції (загалом близько 100 осіб). До охорони правопорядку залучено також бійців Нацгвардії.

Як повідомлялося, Третій з'їзд шахтарів України, що відбувся у Києві у вівторок, ухвалив постанову, в якій міститься звернення до президента України про відставку міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина.

З'їзд шахтарів, у якому взяли участь близько 800 делегатів, також вимагає скликати засідання РНБО, на якому має бути вироблено заходи з урегулювання кризової ситуації у вугільній галузі.

У постанові з'їзду також міститься звернення про внесення змін до держбюджету України, в якому має бути передбачена необхідна кількість витрат на держпідтримку галузі.

У разі повного ігнорування постанови з'їзду, шахтарі мають намір підготувати і провести загальноукраїнські страйки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посланець Трампа планує відвідати Москву – ЗМІ

Заяву Маска про кібератаку на платформу X з України спростовують

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Президент повертається після візиту в Саудівську Аравію, а українська делегація залишається для переговорів з представниками США

Зеленський повертається в Україну після візиту до Саудівської Аравії

Президент України Володимир Зеленський завершив візит до Саудівської Аравії та повертається в Україну, повідомив його радник Дмитро Литвин журналістам

Будь-яка мирна угода означатиме для Укаїни територіальні поступки - Рубіо

Маск обвинувачує Україну у причетності до кібератаки на його соцмережу X

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА