Інтерфакс-Україна
15:48 03.04.2015

З Ємену евакуйовано восьмеро українців, троє з них зараз перебувають у Москві - МЗС

1 хв читати
З Ємену евакуйовано восьмеро українців, троє з них зараз перебувають у Москві - МЗС

З Ємену у зв'язку з військовими діями евакуйовано вісім громадян України, повідомив спікер Міністерства закордонних справ України Євген Перебийніс.

"З Ємену російським літаком доправлено до Москви 8 українських громадян. П'ятеро одразу за свій рахунок вилетіли до України. Трьом іншим наше посольство надасть допомогу, і вони прибудуть до України", - сказав Є. Перебийніс журналістам у п'ятницю.

За його словами, МЗС готує додаткову інформацію з цього приводу.

Як повідомлялося, в лютому хусити усунули від влади президента Ємену Абда Раббо Мансура Хаді. Президент, що втік за кордон, звинуватив Іран у дестабілізації становища в країні і назвав хуситів "маріонетками Ірану".

Саудівська Аравія і ще кілька арабських країн оголосили про початок операції ВПС проти хуситів в Ємені.

Як повідомлялося, в ніч на п'ятницю, 3 квітня, російський літак з громадянами Росії та інших країн, зокрема з України, евакуйованими з Ємену, приземлився на аеродром Чкаловський (Московська область). Літак приземлився о 2:25. На його борту перебували понад 160 людей, вимушених полишити Ємен через бойові дії. Серед них 120 росіян, 15 громадян Білорусі, 10 громадян Польщі, 8 громадян України, 3 громадян Киргизії, 3 громадян Узбекистану, 2 громадян Ємену та один громадянин Таджикистану. Серед них 15 дітей до двох років та 64 підлітка.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Речниця Білого дому: перебування Віткоффа в Росії є кроком до мирних переговорів

Андрій Єрмак провів розмову з радниками Президентів Франції та Прем'єр-міністра Великої Британії

Посланник Трампа запропонував передати Росії частину територій України

Умєров і Каллас обговорили у Брюсселі спільні оборонні проєкти та координацію міжнародної допомоги Україні

ДПС пропонує збільшити термін подання заяви для звільнення від сплати податків після демобілізації до 180 днів

Умєров обговорив з Кубілюсом забезпечення української армії озброєнням і боєприпасами

Зеленський обговорив з представниками громад Дніпропетровської області відбудову житла та водопостачання

Умєров про підсумки "Рамштайну": Нові кроки підтримки від партнерів і створення коаліції РЕБ за лідерства Німеччини

Мінюст України найняв юрфірму Hogan Lovells US для роботи над угодою з США

Командувачка військовою базою США у Гренландії була звільнена після критики заяв Венса під час візиту на острів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА