Інтерфакс-Україна
10:23 13.02.2015

Бойовики за ніч 40 разів вели вогонь по українських позиціях і населених пунктах - спікер АТО

1 хв читати

Незаконні збройні формування за минулу ніч 40 разів відкривали вогонь по позиціях сил АТО і мирних населених пунктах, повідомив спікер АТО Анатолій Стельмах.

"Загалом за ніч терористи понад 40 разів вели вогонь по позиціях сил АТО і мирних населених пунктах. Наші військові вогонь відкривали тільки у відповідь", - заявив він на брифінгу в п'ятницю.

За його даними, супротивник 25 разів із "Градів" та артилерії вів вогонь по Дебальцевому і навколишніх селах. Близько 20:00 по західних околицях міста супротивник завдав вогневого удару із застосуванням реактивних систем залпового вогню "Ураган".

На луганському напрямку бойовики зосередили вогонь на селищах Щастя, Тошківка, Кримське, Станиця Луганська. На донецькому напрямку з "Градів" обстріляли Водяне.

У свою чергу в.о. спікера Генерального штабу Збройних сил України Владислав Селезньов повідомив на брифінгу в п'ятницю в Києві, що впродовж дня незаконні збройні формування здійснили 111 обстрілів позицій українських військовослужбовців, які розташовані біля 47 населених пунктів і в районі кургану Гостра Могила.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон та Мерц приєднаються до Зеленського у Лондоні у понеділок

Молдова звернулась по екстрену енергетичну допомогу до Румунії через атаки на енергосистему України – ЗМІ

Італія надасть EUR30 млн на відбудову Одеської дитячої лікарні

В Херсоні без світла та тепла 40 тис. абонентів, влада шукає можливості децентралізованого теплопостачання

Ліквідовано наслідки ворожих обстрілів у трьох районах на Київщині – ДСНС

Атакований СБУ танкер "тіньового флоту" Kairos сів на мілину в територіальних водах Болгарії – ЗМІ

Американці та українці узгодили рамки безпекових домовленостей та обговорили необхідні засоби стримування для підтримання тривалого миру – Держдеп

Заступник Рубіо різко розкритикував країни ЄС після зустрічі в НАТО, а Маск закликав розпустити Євросоюз

Нічний обстріл РФ змусив три АЕС України зменшити потужність, а ЗАЕС на 30 хв втратила зв’язок з мережею – МАГАТЕ

Окупанти атакували дроном цивільне авто в Сумській області, поранено двох чоловіків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА