12:13 19.12.2014

Глава МЗС Німеччини Штайнмаєр в п'ятницю відвідає Київ

1 хв читати
Глава МЗС Німеччини Штайнмаєр в п'ятницю відвідає Київ

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр в п'ятницю відвідає з візитом Київ і, як очікується, зустрінеться з керівництвом Української держави.

"Штайнмаєр приїде (в п'ятницю - ІФ). Окремої зустрічі в МЗС не буде. Окремого підходу до преси в міністерстві не буде", - повідомив спікер МЗС України Євген Перебийніс агентству "Інтерфакс-Україна".

У прес-службі українського уряду агентство повідомили, що запланована зустріч Ф.-В.Штайнмаєра з прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком в першій половині дня (без преси).

Як стало відомо агентству, очікуються заходи в Адміністрації президента за участю глави МЗС Німеччини.

Раніше Є.Перебийніс повідомляв, що 19 грудня в Україну приїдуть міністри закордонних справ Німеччини і Угорщини.

Цього тижня Ф.-В.Штайнмаєр закликав прискорити проведення найближчим часом чергового засідання контактної групи в Мінську. Він висловив сподівання на проведення такої зустрічі до Різдва, наголосивши: "Ми не маємо відмовлятися від зусиль для реалізації мінських домовленостей - сьогодні це єдиний документ із зобов'язанням сторін".

Глава МЗС ФРН відвідував Київ 18 листопада.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДСНС повідомляє про смерть чоловіка і травмування жінки в результаті пожежі сухої трави

Норвезькі дослідницькі фонди розробляють нову технологію для вивчення воєнних злочинів проти України

Рубіо про угоду щодо корисних копалин: я б не розглядав це як гарантію безпеки, але, якщо США мають інтерес, будемо зацікавлені в тому, щоб захистити його

Резолюція Європарламенту: ЄС має сприяти надійним гарантіям безпеки для України

Європарламент ухвалив резолюцію на підтримку України, закликавши ЄС збільшити військову підтримку

У Карпатах оголосили штормове попередження через грози і сильний вітер

ДБР проводить обшуки в екскерівника служби безпеки Порошенка та його заступника, повідомляють в "Євросолідарності"

Мережу з 294 багатопрофільних лікарень створено замість системи МСЕК з 1 січня 2025 р.

Житель Купʼянська шпиталізований з пораненням через ворожий артобстріл

Триває робота над дозволом видачі чоловікам за кордоном паспортів, у яких завершується термін, - Чернишов

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА