Інтерфакс-Україна
12:13 12.12.2014

Автоколони МНС перетнули російсько-український кордон і рухаються в бік Донецька та Луганська

2 хв читати
Автоколони МНС перетнули російсько-український кордон і рухаються в бік Донецька та Луганська

На пунктах пропуску "Матвіїв Курган" і "Донецьк" на російсько-українському кордоні завершилося митне оформлення гуманітарного вантажу, повідомили "Інтерфаксу" в Управлінні організації інформування населення МНС Росії.

"Понад 50 автомашин почали рух у бік Донецька й понад 80 - у бік Луганська", - заявив співрозмовник агентства.

Як повідомлялося, загалом вантажівки везуть понад 1,2 тис. тонн гуманітарної допомоги: понад 800 тонн буде доставлено в Луганськ і понад 400 тонн - у Донецьк. "Серед вантажів переважно продукти харчування, а також обладнання й матеріали для забезпечення роботи соціально важливих об'єктів", - повідомив представник МНС.

Черговий гуманітарний конвой для південного сходу України планують направити в регіон до кінця наступного тижня, повідомив прес-секретар уповноваженого при президентові РФ з прав дитини Павла Астахова Ренат Абдєєв.

"Увесь вантаж разом із ялинками (пожертвування для дітей до Нового року - ІФ) буде переправлено в підмосковний Ногінськ на базу МНС для відправлення у складі гуманітарного конвою. Орієнтовна дата відправлення конвою - 18-19 грудня", - заявив Р.Абдєєв "Інтерфаксу" в п'ятницю.

Раніше повідомлялося, що "дитячий омбудсмен" організував кампанію із збору подарунків для дітей Донбасу. Він заявляв, що подарунки та дві новорічні ялинки буде спрямовано в Донецьк і Луганськ у грудні разом із гуманітарним конвоєм.

Водночас точні дати відправлення конвою раніше не були відомі.

Напередодні начальник Ногінського рятувального центру МНС РФ Олександр Лекомцев повідомив журналістам, що чергова колона з гуманітарною допомогою, в якій будуть і новорічні подарунки для дітей Донбасу, буде сформована в після 20 грудня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Україну повернули тіла 1000 загиблих – Координаційний штаб

ЦПД РНБО: Інформація про прорив росіян на фронті не відповідає дійсності

Норми наказу Міносвіти про можливе закриття малокомплектних шкіл на прифронтових територіях буде скасовано - Федоров

Івановська обговорила із Секретаріатом мовного омбудсмена важливість збереження наступності у захисті української мови

У навчальному центрі на Чернігівщині курсант зі зброї вбив двох інструкторів

В Одесі викрили псевдореабілітаційний центр, де незаконно утримували людей

Комітет нацбезпеки підтримав кандидатуру Шмигаля на посаду міністра оборони

Рада призначила Юлію Свириденко прем'єром

Зеленський: Українські воїни повернуться додому, коли ми переможемо ворога - Путіна

Підготовка до передачі додаткових систем Patriot Україні йде повним ходом – командувач Об’єднаних сил НАТО в Європі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА