Інтерфакс-Україна
13:03 08.12.2014

До наступного тижня проблеми з енергоносіями в Україні буде вирішено, але Київ не купуватиме вугілля в бойовиків - Кириленко

1 хв читати
До наступного тижня проблеми з енергоносіями в Україні буде вирішено, але Київ не купуватиме вугілля в бойовиків - Кириленко

В уряді України заявляють, що проблеми з дефіцитом енергоносіїв буде вирішено до наступного понеділка, але вугілля в бойовиків не купуватимуть.

"Безумовно, в Україні є дефіцит з енергоносіями, це не є секретом. Водночас, сьогодні на ранковій нараді в уряді міністр енергетики просив повідомити, що до наступного понеділка проблеми з дефіцитом енергоносіїв буде вирішено", - заявив віце-прем'єр-міністр, міністр культури В'ячеслав Кириленко на погоджувальній раді парламенту в Києві в понеділок.

За його словами, уряд посилено працює в цьому напрямку.

В.Кириленко також зазначив, що уряд не купуватиме вугілля в "ЛНР"-"ДНР".

"З приводу закупівель вугілля у терористів: для уряду це неможливо. Такого не буде", - зазначив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

Головнокомандувач ЗСУ привітав військових із Днем Збройних сил України: Потом і кров’ю йдемо до мети

ОВА: Четверо цивільних поранені внаслідок обстрілів 25 населених пунктів Запорізького району

Окупанти за добу втратили 1 180 осіб та 131 од. спецтехніки

Польща підняла винищувачі через активність російської дальньої авіації

6 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Нацполіція Ірландії відкрила розслідування через дрони, зафіксовані під час візиту Зеленського

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА