Інтерфакс-Україна
15:47 06.12.2014

Чергову зустріч у Мінську заплановано на 9 грудня для вирішення питань імплементації мінських домовленостей - Порошенко

2 хв читати

Чергову зустріч тристоронньої контактної групи щодо ситуації на Донбасі заплановано в Мінську 9 грудня, заявляє президент України Петро Порошенко.

"Досягнуто поки що попередньої домовленості, що зустріч у Мінську відбудеться 9 грудня", - сказав П.Порошенко на аеродромі в Чугуєві в суботу.

За його словами, метою зустрічі буде затвердження плану-графіка імплементації мінських домовленостей, зокрема щодо припинення вогню і відведення важкого озброєння, організації контролю з боку ОБСЄ.

"Завдання, яке ставить Україна - затвердження плану-графіка імплементації мінських угод. Мається на увазі, щоб 9 числа відбувся день артилерійської тиші, і протягом тридцяти днів ми вийшли на лінію, зазначену в мінському протоколі. Це має кореспондуватися з відведенням важкого озброєння, артилерії та техніки і початком ефективного використання моніторингової та верифікаційної функції ОБСЄ для того, щоб забезпечити стійке припинення вогню. Це має кореспондуватися з підготовкою до політичного процесу організації місцевих виборів на Донбасі", - сказав президент.

П.Порошенко наголосив, що результати незаконних виборів на Донбасі 2 листопада необхідно скасувати і це має стати початком політичного діалогу.

Він також повідомив, що обговорив мінські переговори з президентом Франції Франсуа Олландом, який по дорозі з Казахстану має відвідати Росію для короткої зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним.

"Ми намагаємося організувати, щоб ефективність мінського формату 9 грудня не було зірвано. Я поки що зі стриманим оптимізмом дивлюся на те, що нам 9 числа вдасться припинити вогонь", - наголосив президент України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Покровську під час обстрілу поранені троє дітей

Пєсков підтвердив інформацію про підготовку розмови Путіна й Трампа у вівторок

Укрдержархів планує реалізувати проєкт побудови підземного сховища на 1 тис. кв. м у 2025 р. - Хромов

До центрів рекрутингу звернулося понад 45 тис. осіб

Президент підписав закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни

Єврорада схвалила третій платіж Україні на суму майже EUR3,5 млрд в рамках Ukraine Facility

У майбутньому Україна може порушити питання повернення архівних документів, які РФ вивозила за імперських та радянських часів, - Мін'юст

Трамп анулював помилування, які Байден зробив автопідписом

Дронова атака РФ на енергооб'єкти знеструмила низку споживачів у кількох областях – "Укренерго"

Сибіга: Росія повинна відповісти чітким і безумовним «так» на пропозицію щодо тимчасового перемир’я

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА