Інтерфакс-Україна
11:11 19.11.2014

Близько 15 тис. вагонів державних вагонних компаній заблоковані на ДЗ - "Укрзалізниця"

1 хв читати
Близько 15 тис. вагонів державних вагонних компаній заблоковані на ДЗ - "Укрзалізниця"

На Донецькій залізниці (ДЗ) на сьогодні заблоковані близько 15 тис. вагонів державних вагонних компаній, із них понад 8 тис. одиниць робочого парку, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі Державної адміністрації залізничного транспорту України ("Укрзалізниці").

"Спостерігається також суттєвий спад промислового виробництва, що призводить до зменшення обсягів перевезень", - зазначили в прес-службі.

Так, вантажообіг на ДЗ, який почав стрімко падати з червня поточного року, найменший зафіксовано у вересні, і порівняно з вереснем минулого року сягнув падіння - на 79,5%, зокрема транзитний вантажообіг - на 99,9%, експортний - на 81,4%, імпортний - на 75,6%, місцевий - на 83,7%.

"Укрзалізниця" зазначає, що через ситуацією на Донбасі багато вантажовідправників відмовляються від перевезень територією Донецької залізниці.

Навантаження вантажів у вересні на Донецькій залізниці знизилося на 68,6% порівняно з вереснем минулого року, внаслідок чого падіння вантажообігу на залізниці за десять місяців 2014 року проти аналогічного періоду минулого року становило 27%, зокрема транзитного вантажообігу на 46,3%, експортного - на 30,6%, імпортного - на 31,6%, місцевого - на 28,7%.

Як повідомлялося, значна частина Донецької залізниці залишається під контролем бойовиків, які постійно чинять тиск на керівництво та працівників ДЗ та заважають їм виконувати свої посадові обов'язки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок нічної атаки РФ на Одещину пошкоджено енергетичну та газову інфраструктуру - ОВА

Генштаб зафіксував упродовж доби 144 бойові зіткнення

Премʼєр Швеції: Нас не вдасться шантажувати. Тільки Данія і Гренландія вирішують питання щодо Данії і Гренландії

ППО знешкодило 126 із 145 безпілотників, зафіксоване влучання 13 ударних БпЛА на 12 локаціях – Повітряні сили

В Іспанії внаслідок аварії поїздів загинула щонайменше 21 людина

У кількох регіонах України через російські обстріли запроваджено аварійні відключення електроенергії - "Укренерго"

Упродовж доби поранено троє людей внаслідок ударів РФ по 34 населених пунктах Запорізької області

Фон дер Ляєн заявила про єдність європейських лідерів у захисті суверенітету Гренландії та Данії

Санчес: Вторгнення США до Гренландії зробило б Володимира Путіна найщасливішою людиною у світі

Трамп заявив про необхідність усунення російської загрози для Гренландії через бездіяльність Данії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА