Інтерфакс-Україна
19:18 10.10.2014

Порошенко прибув до Сєверодонецька - прес-служба Адміністрації президента

1 хв читати
Порошенко прибув до Сєверодонецька - прес-служба Адміністрації президента

Київ. 10 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Президент України Петро Порошенко прибув до Сєверодонецька (Луганська обл.), де заплановано проведення наради з активом області.

"Глава держави прибув до Сєверодонецька, де проведе нараду з адміністративно-господарським активом Луганської області", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому на офіційній сторінці Адміністрації президента України в мережі Twi tter у п'ятницю увечері.

У п'ятницю П.Порошенко має робочу поїздку в Донецьку й Луганську області.

Під час поїздки він відвідав околиці міста Курахового за 32 км від Донецька, де оглянув фортифікаційні споруди та провів нараду з керівництвом Міністерства оборони щодо підготовки армії до зими.

Пізніше він відвідав Краматорськ (Донецька обл.), де повідомив про звільнення Сергія Тарути з посади голови Донецької облдержадміністрації та призначення на цю посаду Олександра Кіхтенка.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Путін надіслав Трампу повідомлення з власними пропозиціями про припинення вогню в Україні – ЗМІ

Рютте: питання про вступ України до НАТО знято зі столу переговорів

ГУР презентувало книгу-буклет про загиблого Героя України Віталія Пляку

Глава Міндовкілля: НВВ 3.0 визначить ціль України зі скорочення викидів парникових газів до 2035 року

УЦОЯО затвердив загальні характеристики тестів ЄВІ-2025 для вступників до магістратури

Кабмін висловив намір не ставати учасником угоди з Білоруссю про співробітництво в галузі вищої та післядипломної освіти

Кабмін погодив експериментальний проєкт з надання держдопомоги на навчання дітям осіб, які захищали незалежність України

Суд дозволив БЕБ провести спецрозслідування щодо співвласниці Айбокс Банку Шевцової

ЄС виключив із санкційного списку чотирьох громадян РФ

Україна розраховує на укладання договору з Болгарією про купівлю обладнання для ХАЕС-3,4 – глава Міненерго

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА