Інтерфакс-Україна
14:30 10.09.2014

"Оболонь" закликає уряд України ввести заборону на імпорт російського пива у відповідь на санкції РФ

1 хв читати
"Оболонь" закликає уряд України ввести заборону на імпорт російського пива у відповідь на санкції РФ

Корпорація "Оболонь", один з найбільших в Україні виробників пива і напоїв, просить уряд невідкладно ввести заборону на імпорт російського пива у відповідь на санкції з боку РФ.

"З 15 серпня 2014 року член СОТ Росія заборонила імпорт пива виробництва ПАТ "Оболонь" під надуманим приводом. Ця заборона також поширюється на окупований Росією Крим", - повідомляється в прес-релізі компанії в середу.

Корпорація зазначає, що її продукція протягом п'ятнадцяти років була лідером ринку імпортного пива Росії, а також експортується до більш ніж 40 країн світу.

"У цій ситуації український виробник розраховував на часткову компенсацію втрачених ринків за рахунок вжиття урядом України адекватних заходів щодо імпорту пива з Росії", - повідомляє компанія.

Корпорація звернулася з відповідними листами до прем'єр-міністра та профільних міністерств.

У компанії вважають, що затягування вирішення цього питання боляче б'є не лише по українському виробнику, але і по економіці країни загалом.

Як повідомлялося, Росспоживнагляд заявив про припинення з 15 серпня ввезення до Росії спиртних напоїв та пива деяких українських виробників. Заборона стосувалася пива виробництва ПАТ "Оболонь", ПАТ "Сан Інбев Україна" та ТОВ "Українська дистрибуційна компанія".

"Оболонь" вважає безпідставними претензії Росспоживнагляду до її продукції і вимагатиме від російського відомства оприлюднити результати лабораторних досліджень.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури

ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

Головнокомандувач ЗСУ привітав військових із Днем Збройних сил України: Потом і кров’ю йдемо до мети

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА