Інтерфакс-Україна
14:09 04.08.2014

180 українських військовослужбовців відправили в Україну з Ростовської області

1 хв читати
180 українських військовослужбовців відправили в Україну з Ростовської області

180 із 438 українських військовослужбовців поїхали з Ростовської області в Україну, повідомив агентству "Інтерфакс-Південь" керівник прес-служби прикордонуправління ФСБ Росії у Ростовській області Василь Малаєв у понеділок.

"Щойно, о 14:29 мск понеділка, 180 українських військовослужбовців, які вночі перейшли кордон із Росією в Ростовській області, вирушили в Україну автобусами", - сказав В.Малаєв.

За його словами, в Україну вирушили ті військовослужбовці, які висловили бажання поїхати на батьківщину. Інші поки що залишаються в Ростовській області.

Раніше В.Малаєв повідомив агентству "Інтерфакс-Південь", що неподалік прикордонного пункту пропуску "Гуково" було розбито польовий табір для українських військовослужбовців.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Людина загинула від атаки російського дрона у Херсоні – прокуратура

Україна перейде на 2-річний циклу створення підручників і впроваджуватиме їх доставку від видавництв до шкіл - Міносвіти

Українська мова зміцнила свої позиції в соцмережах у 2025р - мовний омбудсмен

Росіяни атакували Україну більш ніж 650 дронами і понад трьома десятками ракет – Зеленський

В ГУР розповіли про головні чинники успіху операції на куп’янському напрямку

Фінансування науки на 2026р значно збільшилося, але цього все ще недостатньо - заступник міністра освіти Курбатов

Свириденко: внаслідок нічної атаки РФ найбільше постраждали енергетичні об’єкти у західних областях України

У Київі уже 5 постраждалих внаслідок ворожої атаки - КМВА

Міжнародна коаліція з науки та інновацій для України об’єднує уже 14 країн, Єврокомісію та ряд міжнародних організацій

Внаслідок російської нічної атаки на Житомирщині загинула дитина - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА