13:47 08.06.2014

Десятеро військовослужбовців Президентського полку записалися в батальйон "Донбас", стверджує його командир Семенченко

2 хв читати
Десятеро військовослужбовців Президентського полку записалися в батальйон "Донбас", стверджує його командир Семенченко

Десятеро військовослужбовців Президентського полку Збройних сил України записалися в добровольчий батальйон територіальної оборони Донецької області "Донбас", заявляє його командир Семен Семенченко.

"Тільки що записалися переведенням 10 осіб із Президентського полку. Петре Олексійовичу (президент України Петро Порошенко - ІФ), відпустите хлопців з нами?", - написав С.Семеннченко на своїй сторінці в соцмережі Facebook у неділю.

Також він повідомив, що до 16.00 на Майдані батальйон проводить останній призов. "Усі хто нас не знайшов, не додзвонився, не встиг - мобілізаційний пункт на Хрещатику - мікроавтобуси навпроти готелю "Хрещатик". Або підходимо до людей у чорній формі з нашивками "Донбасу". Всі хто на фронт не хоче - бережіть здоров'я", - написав С.Семенченко.

Раніше він написав, що база Нацгвардії в Нових Петрівцях (Вишгородський р-н, Київська обл.) більше не може вмістити всіх, хто записався до складу батальйону "Донбас".

"Сюди їхати поки що не треба. У нас вже фактично два склади - понад 800 осіб. Це вже полк якийсь... До рішення командування про формування ще одного батальйону Нацгвардії (сподіваюся воно буде) приймаю рішення про перенаправлення потоку патріотів в лави добровольчого батальйону "Донбас" (фактично це партизани) на бази в Донецькій області", - повідомив С.Семенченко.

Командир батальйону додав, що з вівторка 10 червня прийом у "Донбас" буде відновлено, але вже без статусів, держгарантій і зарплат.

За його словами, частина, сформована в Нових Петрівцях, "вирушає на фронт найпізніше 23.06".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Міноборони ініціює укладання довгострокових контрактів з українськими виробниками озброєння

Умєров взяв участь у засіданні з представниками країн групи Е5, Нордично-Балтійської вісімки, Нідерландів, ЄС та НАТО

Під час випробувань САУ Zuzana у Словаччині стався вибух, поранено дві людини

У Краматорську 14 поранених внаслідок російської атаки, з них 4 дітей - Нацполіція

Мінкультури підтвердило "Кінокіт" і "Зеонбуд" статус критично важливих

Працівниця будинку культури на Донеччині отримала 15 років тюрми за держзраду

Через ворожий обстріл Білого Колодязя одна людина загинула, ще одна постраждала

ДБР викрило на хабарництві в.о. міського голови та депутата міської ради на Рівненщини

Противник найбільш активний на покровському та курському напрямках

Мінкультури підтвердило понад 30 театрам, операм, циркам, ансамблям, заповідникам і академіям статус критично важливих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА