Інтерфакс-Україна
10:40 19.05.2014

Міноборони: Українські військові затримали бойовиків з ПЗРК, які не перебувають на озброєнні ЗС України

1 хв читати

У результаті спецоперації українські військові затримали в Донецькій області бойовиків із переносними зенітними ракетними комплексами (ПЗРК), які не перебувають на озброєнні Збройних сил України, повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

"18 травня українські військовослужбовці, які беруть участь в АТО, за отриманою оперативною інформацією, провели спеціальну операцію проти терористів, які готувалися вчинити обстріл військового аеродрому в Краматорську з переносного зенітного ракетного комплексу", - йдеться в повідомленні.

У Міноборони наголосили, що в результаті "впевнених дій військовослужбовців Збройних Сил України виявлено, обеззброєно та взято в полон бойовий розрахунок терористів, а невідомих осіб, які назвалися журналістами та громадянами Російської Федерації, затримано та передано правоохоронним органам для проведення дізнання".

У відомстві також звернули увагу на те, що ці особи перебували в загоні бойовиків і знімали їхні дії.

"За підсумками операції українські військовослужбовці на місті вогневої позиції терористів вилучили переносний зенітний ракетний комплекс іноземного виробництва. Такі моделі ПЗРК не перебувають на озброєнні Збройних сил України", - повідомляють у Міноборони.

У результаті спеціальної операції українських військових мирні місцеві жителі не постраждали.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рютте відкинув припущення, що США залишать Україну без підтримки, а Європу – без оборони - ЗМІ

Віткофф дав позитивну оцінку переговорам з російським посланцем Дмитрієвим

Віткофф дав позитивну оцінку переговорам з російським посланцем Дмитрієвим

Сенатор Грем закликав Трампа конфіскувати танкери з підсанкційною російською нафтою

Ворог окупував Званівку та просунувся у кількох населених пунктах на Слов'янському напрямку - DeepState

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Україна залишається повністю відданою досягненню миру - заява делегацій США та України

Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА