Інтерфакс-Україна
14:01 28.04.2014

На Луганщині викрали організатора спецбатальйону МВС із боротьбі з сепаратизмом - самооборона

1 хв читати

У м. Щастя Луганської області невідомі викрали організатора спецбатальйону МВС із боротьби з сепаратизмом Тимура Юлдашева, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в самообороні Луганська.

"Сьогодні до міста Щастя вирушило близько 20 осіб, які мали там пройти навчання в школі міліції і відтак увійти до спецбатальйону МВС з боротьби з сепаратизмом. Коли вони приїхали до школи міліції - їх оточив натовп і не пустив усередину. Далі, за вказівкою організатора - Тимура Юлдашева - вони вирішили повертатися і пішли в місто на автостанцію. Там їх знову оточив натовп і почалося побиття. Викрали кількох осіб, серед них точно Т.Юлдашев, хто ще - ми поки що не знаємо", - повідомили в самообороні.

За даними активістів, міліція відмовляється втручатися в те, що відбувається, зокрема, вона не зреагувала на виклики по телефону й на пряме звернення до правоохоронців на блокпосту.

У самообороні підозрюють, що викрадених людей можуть доставити до захопленої будівлі управління Служби безпеки України в м. Луганську.

Водночас офіційної інформації щодо цього інциденту з боку правоохоронців наразі немає.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна та Росія домовились про тимчасове перемир'я на ЗАЕС для ремонту резервної ЛЕП – МАГАТЕ

Чехія готова постачати Україні винищувачі для збиття дронів - президент

Росія свідомо використовує холод як елемент своїх атак, це геноцидний воєнний злочин - Сибіга

Віцепрем’єр Британії у Києві запевнив у міцній підтримці України та нагадав, що Путін - агент КДБ, який діє шляхом обману

Німеччина виділить 60 млн євро на зимову й енергетичну підтримку України - Сибіга

Одещина отримає промислові бойлери в межах допомоги Італії Україні

Посольство України в Ірані тимчасово призупиняє роботу

Міненерго: відновлення е/е у прифронтових регіонах ускладнене обстрілами

Лубінець: заяви МКЧХ, що зрівнюють агресора і жертву, є небезпечними

На вокзалах України працюють 97 пунктів незламності, ще 50 відкриють найближчим часом - віцепремʼєр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА