Інтерфакс-Україна
17:22 22.04.2014

Посадові особи "Київміськбуду" привласнили майно на суму понад 1 млрд грн - МВС

1 хв читати

Правоохоронці викрили корупційну схему розкрадання майна компанії "Київміськбуд" колишніми посадовими особами Адміністрації президента України, Державного управління справами та працівниками компанії на суму понад 1 млрд грн.

"Злочинна схема полягала у виведенні об'єктів нерухомості з власності компанії та подальшого їх продажу підконтрольним підприємствам групі зацікавлених осіб за заниженою вартістю", - йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства внутрішніх справ.

Зловмисники для досягнення злочинної мети фальсифікували протоколи зборів акціонерів компаній (80% належить Київській міській раді) та призначили на їхні керівні посади підконтрольних осіб.

Загалом унаслідок протиправних дій зазначених посадових осіб із власності компанії "Київміськбуд" було виведено майна на загальну суму понад 1 млрд грн.

Триває досудове розслідування.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Питання керівника "Оператора ГТС України" вирішуватиме оновлена наглядова рада – Мінекономіки

Молдова денонсувала угоду з РФ про культурні центри

Трамп отримав "Премію миру" та медаль FIFA

Представники Херсонської ОВА та МВС обговорили ліквідацію наслідків російських ударів по Херсонській ТЕЦ

Малюк доповів Зеленському про результати СБУ в протидії російським окупантам

В Україну за посередництвом Меланії Трамп вдалося повернути 7 дітей з ТОТ – омбудсмен

На НВМК висадили частину майбутньої Алеї дубів на честь полеглих воїнів - Мінветеранів

Матеріали про порушення прав військових в окремих підрозділах мають отримати подальшу правову оцінку – командування Сухопутних військ

Кабмін схвалив проєкт указу президента щодо розширення можливості проходження служби у війську для іноземців

Шмигаль: Уряд пропонує нові контракти для Українського війська з фіксованими термінами служби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА