Інтерфакс-Україна
11:44 19.04.2014

Авіапасажирам із Росії стали значно рідше закривати в'їзд в Україну - джерело

1 хв читати

Кількість росіян, в'їзд яким до країни закрили прикордонники в українських аеропортах, на другу добу дії обмежень різко скоротилася, повідомило "Інтерфаксу" джерело в авіакомпанії, що здійснює рейси в Україну.

"За другу добу дії заборони, і у нас, і у наших партнерів, українські прикордонники в аеропортах закрили в'їзд дев'яти пасажирам, серед яких вісьмох осіб не пустили в Одесі і одного - в Харкові", - сказало джерело.

Між тим, за першу добу дії обмежень до країни не змогли потрапити близько 100 авіапасажирів з Росії.

За словами співрозмовника агентства, на другу добу ситуація покращилася переважно за рахунок зняття українською стороною жорстких обмежень.

"Українська сторона у зв'язку з великодніми святами ввела суттєві послаблення, і більше людей змогли в'їхати в Україну. Якщо в першу добу заборона була тотальною, то тепер українські прикордонники вибірково підходять до обмеження в'їзду в країну", - зазначило джерело.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стармер розпорядився провести термінову перевірку іноземного втручання у британську політику- ЗМІ

Двох цивільних поранено внаслідок удару російського БпЛА в Запоріжжі – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 255 ворожих атак - Генштаб

Безплатні шкільні обіди будуть доступні для всіх школярів з 2026р - Бережна

Енергопостачання відновили для 220 тисяч домогосподарств в Одеській області - МВА

Сибіга обговорив із керівництвом МКС притягнення до відповідальності за злочини, скоєні в Україні внаслідок агресії РФ

Ворог окупував Серебрянку та просунувся у Бахмутському районі на Донеччині – DeepState

Україна і Польща визначили плани пошуково-ексгумаційних робіт на 2026р

Зеленський зустрівся з воїнами, які проходять реабілітацію у Нідерландах

Росіяни атакували південь Одещини, обійшлося без постраждалих – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА