11:23 30.03.2014

У справі про вбивство інспекторів ДАІ під Києвом затримано 11 підозрюваних - МВС

2 хв читати

Співробітники правоохоронних органів затримали 11 осіб за підозрою в нападі 2 березня на пост Державтоінспекції "Биківня під Києвом, унаслідок якого було вбито трьох інспекторів ППС.

Як повідомляє управління зв'язків із громадськістю Міністерства внутрішніх справ України у Тернопільській області правоохоронці затримали групу з дев’яти осіб, у яких вилучили велику кількість зброї. Серед затриманих був 17-річний житель Києва, у якого працівники міліції знайшли та вилучили пістолет Макарова.

"Після перевірки інформації про пістолет по базі даних зброї, яку розшукує міліція, було встановлено, що цей пістолет є особистою табельною вогнепальною зброєю одного з інспекторів ДАІ, що загинули на посту ДАІ "Биківня", - наголошується в повідомленні.

21 березня, нагадали в УЗГ МВС, на брифінгу міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив про затримання організатора та одного з учасників нападу на пост ДАІ. Співробітники міліції затримали 25-річного жителя м.Києва, який є неформальним лідером руху "Білий молот". Трохи раніше було затримано його спільника, 22-річного жителя Сумської області. У затриманих було вилучено речові докази, що свідчать про їхню безпосередню участь у нападі.

У МВС України зазначають, що затриманих громадян обґрунтовано підозрюють у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. За вчинення такого злочину передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на термін до 15 років або довічне позбавлення волі.

В УЗГ МВС України також стверджують, що інформація, яку поширюють на деяких інтернет-сайтах та в соціальних мережах про те, що нібито до одного з підозрюваних у цій справі співробітники міліції застосовували тортури чи побиття, не відповідає дійсності.

"На думку слідства, подібні повідомлення є способом ухилення підозрюваного від відповідальності та введення в оману громадської думки", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, 2 березня вночі біля КП "Бровари" було скоєно зухвале вбивство трьох співробітників Державної автомобільної інспекції МВС України в м.Києві. Злочинці в упор розстріляли з вогнепальної зброї інспекторів столичного полку Державної патрульної служби під час виконання ними службових обов'язків.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

На ЧАЕС продовжуються роботи з гасіння осередків тління та часткового розкривання конструкцій конфайнменту

Європейські лідери зустрінуться в Лондоні 2 березня для обговорення оборони - Туск

Обмеження е/е для промспоживачів у середу заплановано всього на три вечірні години доби – "Укренерго"

Кабмін призначив Коновалову заступником міністра освіти і Кісь головою Нацфонду досліджень

Рада розширила можливості спецзакладів загальної середньої освіти для реабілітації осіб з особливими потребами та військовослужбовців

Кабмін продовжив дію відстрочок заброньованих працівників до 31 березня – Шмигаль

Умєров зустрівся з делегацією міжнародного об’єднання парламентарів United for Ukraine, обговорили плани на 2025р

СБС вразили ЗРК "Стріла-10М4" на Луганщині

Рада звільнила осіб, які перебували в місцях несвободи через агресію РФ, від сплати адмінзбору за оформлення паспорта

Міноборони ініціює укладання довгострокових контрактів з українськими виробниками озброєння

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА