Інтерфакс-Україна
19:57 28.01.2014

Скасування законів від 16 січня може відновити довіру інвесторів до України - ЄБА

2 хв читати

Європейська Бізнес Асоціація (ЄБА) схвалює рішення Верховної Ради від 28 січня про скасування ухвалених 16 січня 2014 року спірних законів і сподівається, що їх скасування дасть змогу відновити довіру інвесторів до України.

"Закони такого характеру неможливі для цінностей європейського законодавства, і ЄБА сподівається, що крок, зроблений більшістю депутатів, буде коректно і повністю втілено в життя. Сподіваємося, що ці перші прояви потенційного компромісу, які були продемонстровані 28 січня, прискорять процес пошуку правильного зваженого вирішення політичної кризи мирним шляхом, і довіру інвесторів до України буде відновлено", - про це йдеться в заяві ЄБА, переданій агентству "Інтерфакс-Україна" у вівторок.

ЄБА також наголошує, що вона глибоко занепокоєна жорсткою ескалацією політичної кризи в Україні і небезпечними наслідками, які можуть постати перед країною, її економікою, і насамперед перед її громадянами, їхнім здоров'ям, безпекою та моральним благополуччям.

ЄБА також вважає, що "нинішній політичний конфлікт може завдати шкоди національній єдності країни, спровокувати ще більш серйозні порушення прав і свобод людини, підштовхнути ослаблену економіку до спаду і привести до тривалої кризи".

"Турбулентна ситуація має згубний вплив на інвестиційний клімат і приватний сектор, і це на тлі того, що минулого року обсяг прямих іноземних інвестицій зменшився на 50%. Якщо ситуація не виправиться, все це в подальшому може призвести до фінансової кризи, яка, у свою чергу, у поєднанні зі зниженням інвестиційної привабливості країни і негативними настроями інвесторів призведе до зниження виробництва і зайнятості населення, а, отже, існує пряма загроза благополуччю людей", - зазначено в заяві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ атакувала дронами енергетичну інфраструктуру Одещини напередодні Нового року — ОВА

До 8,6 тис. грн підвищилася мінімальна зарплата в Україні із 1 січня

Зеленський призначив Олексія Семенюка головою НКЦПФР - указ

Зеленський: підписи під слабкими угодами тільки підживлюють війну, мій підпис стоятиме під сильною угодою

Зеленський: Ми хочемо закінчення війни, але не закінчення України

У 2026 році можливо зупинити Росію, санкції кусають її, але спрацює тільки мертва хватка – Зеленський

КОЛЕКТИВ АГЕНТСТВА "ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА" ВІТАЄ СВОЇХ ПЕРЕДПЛАТНИКІВ, ЧИТАЧІВ І КОЛЕГ ІЗ НОВИМ 2026 РОКОМ!

Новий рік у нас буде попри все, бо ми українці, і в нас буде келих шампанського – Зеленський

Зеленський: Україна – єдиний щит, який зараз відділяє комфортне європейське життя від "русского мира"

Мирна угода готова на 90%, лишається 10%, і це значно більше ніж просто цифри – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА