Інтерфакс-Україна
17:11 25.01.2014

МВС України: звільнено двох міліціонерів, яких утримували в будівлі КМДА

1 хв читати
МВС України: звільнено двох міліціонерів, яких утримували в будівлі КМДА

Двох правоохоронців, яких утримували "охоронці Майдану" у будинку Київської міськдержадміністрації, звільнено. Їх наразі госпіталізовано, повідомив міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко.

"Хочу подякувати всім тим, хто взяв участь у звільненні двох працівників міліції, яких захопили так звані охоронці Майдану і утримували в будівлі КМДА. У переговорному процесі нам допомагали і мирні мітингувальники, і посли іноземних держав. Полонених правоохоронців катували, наразі їх госпіталізовано", - йдеться в заяві глави МВС, розміщеному на сайті відомства.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українські дрони уразили логістичні хаби окупантів на Луганщині – Третій армійський корпус

Зеленський підписав указ, що регулює питання звільнення військовослужбовців ДПСУ

СБУ заочно повідомила про підозру співробітнику ГРУ РФ, який вербував українських дітей для диверсій і терактів в Одесі

У п'ятницю вночі у західних та центральних областях – значні дощі, вдень в Україні – грози

Україна переважає росіян за напрямком FPV-дронів і продовжує збільшувати перевагу – Сирський

В Україні в п'ятницю очікуються дощі та грози, в окремих районах град

Мерц: Україна у віддаленій перспективі стане частиною Євросоюзу

Російське командування зосередилося на Костянтинівці після невдач в районі Слов'янська – ISW

Папа благословив і урочисто відкрив Вежу Ісуса храму Святого Сімейства у Барселоні – ЗМІ

Польща хоче повного повернення близько EUR450 млн за передану Україні зброю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА