Інтерфакс-Україна
15:37 25.01.2014

Житель Львівської області, поранений на вул. Грушевського, помер у київській лікарні

1 хв читати

Житель Львівської області Роман Сеник помер у київській лікарні після поранення, якого він дістав 22 січня на вул. Грушевського, стверджують у Львівській обласній організації ВО "Свобода".

"Кілька діб лікарі боролися за його життя, але рани були надто важкими. У нього було важке поранення в легені, він переніс кілька операцій, довелося ампутувати руку", - повідомила народний депутат України, лідер Львівської обласної організації ВО "Свобода" Ірина Сех.

Р.Сенику було 45 років, останнім часом він жив у м. Турка Львівської області.

Департамент охорони здоров'я Київської міської державної адміністрації підтвердив інформацію про смерть учасника масових акцій. Там заначили, що постраждалого доправили з пораненням грудної клітини бригадою швидкої медичної допомоги до відділення Київської міської клінічної лікарні № 17 22 січня 2014 року. "Незважаючи на дві операції і всі зусилля медиків, врятувати людину не вдалося", - зазначено в повідомленні.

Таким чином, влада підтвердила смерть трьох протестувальників.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок нічної атаки РФ на Одещину пошкоджено енергетичну та газову інфраструктуру - ОВА

Генштаб зафіксував упродовж доби 144 бойові зіткнення

Премʼєр Швеції: Нас не вдасться шантажувати. Тільки Данія і Гренландія вирішують питання щодо Данії і Гренландії

ППО знешкодило 126 із 145 безпілотників, зафіксоване влучання 13 ударних БпЛА на 12 локаціях – Повітряні сили

В Іспанії внаслідок аварії поїздів загинула щонайменше 21 людина

У кількох регіонах України через російські обстріли запроваджено аварійні відключення електроенергії - "Укренерго"

Упродовж доби поранено троє людей внаслідок ударів РФ по 34 населених пунктах Запорізької області

Фон дер Ляєн заявила про єдність європейських лідерів у захисті суверенітету Гренландії та Данії

Санчес: Вторгнення США до Гренландії зробило б Володимира Путіна найщасливішою людиною у світі

Трамп заявив про необхідність усунення російської загрози для Гренландії через бездіяльність Данії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА