Інтерфакс-Україна
14:56 10.01.2014

На новорічні та різдвяні свята Львів прийняв 210 тис. туристів

1 хв читати

У період з 30 грудня 2013 року по 9 січня поточного року Львів відвідали близько 210 тис. туристів, повідомляє прес-служба Львівської міськради з посиланням на дані управління туризму.

"Це рекордна кількість туристів за цей період у Львові за останні кілька років. У цей час заселення готелів було стовідсотковим - за два тижні до нового року забронювати місце в готелях і хостелах Львова було неможливо", - цитує прес-служба слова начальника управління туризму Галини Малець. За її прогнозами, до кінця різдвяного періоду у Львові очікують до 300 тис. туристів.

За даними управління туризму Львівської міськради, до Львова приїжджають переважно туристи з інших регіонів України, а також із Росії та Білорусі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

"Мадяр" показав вибухові удари по Рязанському НПЗ і меткомбінату в Алчевську

У Слов'янську шестеро постраждалих внаслідок скинутої ворогом авіабомби

РФ продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, пошкоджено інфраструктуру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА