Інтерфакс-Україна
20:00 17.12.2013

"Укрзалізниця" розраховує на додаткові $16,8 млн від вантажоперевезень Керченським транспортним переходом

2 хв читати

Обсяги перевезень залізницями України транспортним переходом через Керченську протоку орієнтовно можуть становити близько 6 млн тонн вантажів, завдяки чому галузь додатково отримає $16,8 млн доходу.

Як повідомила прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту України ("Укрзалізниця"), проект може суттєво поліпшити транспортне сполучення навколо Чорного моря, а також прискорити проходження транспорту за лінією Євросоюз-Кавказ.

"Будівництво переходу через Керченську протоку вигідне не лише Росії та Україні, а й низці інших держав, зокрема Грузії та Туреччині. Також будівництво переходу може спрямувати через Україну основні транспортні потоки Євразії та приносити додаткові прибутки", - зазначає "Укрзалізниця".

Окрім цього, зазначають у відомстві, у разі реалізації проекту будівництва переходу через Керченську протоку скоротиться до п'яти годин час прямування поїздів відправленням з великих станцій - Єкатеринбурга, Новосибірська, Самари, Челябінська, Іжевська, а відстань за маршрутом Одеса-Баку стане коротшою на 400 км.

"Реалізація проекту дозволить з'єднати курортні зони Західної України, Одесу, Миколаїв, Херсон, Сочі, Крим із виходом на Баку. Відстань Сочі-Сімферополь стане на 700 км коротша", - зазначають в "Укрзалізниці".

Як повідомлялося, уряди України і РФ 17 грудня підписали угоду про спільні дії з організації будівництва та поетапної реалізації проекту створення транспортного переходу через Керченську протоку.

Угода з організації будівництва об'єкта передбачає, що сторони в 2014 році спільно розроблять техніко-економічне обґрунтування (ТЕО), на підставі якого буде прораховано потоки вантажів і пасажирів та ухвалюватимуться рішення про його проектування та будівництво. Окрім того, на підставі ТЕО буде визначено майбутній тип транспортного переходу - у вигляді тунелю чи мосту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Німеччина повернулася" – Мерц про плани радикальних витрат на оборону ФРН і три мільярди євро допомоги Україні - ЗМІ.

Ворожий БпЛА пошкодив житлову багатоповерхівку у Чернігові - МВА

Умєров в суботу проведе в Чехії переговори щодо постачання й виробництва зброї та амуніції - ЗМІ

В Росії виведено з ладу магістральний нафтопровід "Чєрномортранснєфть" - джерела

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до дванадцяти – ОВА

Чорноморськ повністю знеструмлений внаслідок масованої атаки ворожих дронів – ОВА

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 199 військовослужбовців - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 123 ворожі атаки - Генштаб

Одна людина загинула і попередньо шестеро поранені внаслідок повторного бомбардування Херсона – прокуратура

Держсекретар США обговорив з шефом МЗС Італії шляхи досягнення миру в Україні та перерозподіл тягаря з утримання НАТО - Рубіо

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА