Інтерфакс-Україна
20:03 12.12.2013

СБУ: Заяви нардепа Москаля про консультації з ФСБ щодо розгону Майдану - це провокація

1 хв читати

У Службі безпеки України називають провокацією заяви народного депутата від фракції "Батьківщина" Геннадія Москаля про начебто запрошення в Україну консультантів Федеральної служби безпеки Росії для розгону протестних мітингів.

"Метою таких провокаційних заяв, на наш погляд, є лише одне - подальше посилення напруженості в суспільстві", - заявили агентству "Інтерфакс-Україна" в четвер в прес-центрі СБУ.

Як повідомлялося, народний депутат від фракції "Батьківщина" Геннадій Москаль у четвер заявив, що на запрошення керівництва СБУ в Україну прибули консультанти ФСБ Росії, які спеціалізуються на розгоні демонстрацій.

"Усі атаки, які проводили проти Майдану правоохоронні органи, не увінчалися успіхом. Тому на запрошення глави СБУ Якименка з Росії прибули кілька консультантів ФСБ, які спеціалізуються на розгоні протестних мітингів і демонстрацій. І розроблено сценарій, як нейтралізувати Майдан", - сказав він на брифінгу в штабі національного опору в четвер.

Г.Москаль розповів, що існує новий спеціальний газ, що міститься в аерозольних балонах, і провокатори, які будуть найняті владою, розпорошать його територією Майдану, Будинку профспілок, КМДА і в місцях, де перебувають мітингувальники.

"Цей газ призводить до загального погіршення здоров'я організму, і людина після цього не зможе активно чинити опір, вона буде фізично паралізована. Усе це потім медики спишуть на ГРЗ, грип тощо", - зазначив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Дніпрі нічним ударом РФ пошкоджені 9 багатоповерхівок, понад 50 тис людей без світла – мер

Криворізький швидкісний трамвай відновив роботу в повному обсязі після ранкових обмежень

В Києві введено аварійне відключення за командою Укренерго, зупинене водопостачання та електротранспорт – КМДА

Окупанти захопили 11 кв км за добу за двох напрямках у Донецькій області - DeepState

У прем'єра Свириденко 1 штатний радник, 4 - на громадських засадах і 1 помічниця

Подача теплоносія відновлена у 4 тис з 6 тис київських багатоповерхівок, тепло у квартирах буде пізніше – віцепрем'єр

Автопідприємство Кабміну не продавало і не закуповувало нових автомобілів у 2025р

Петиція про зупинку метро в Києві о 9:00 під час хвилини мовчання не набрала необхідних для розгляду голосів

Окупанти обстріляли 12 населених пунктів в Сумській області за добу, без постраждалих

Військові підрозділи отримали 225 тисяч засобів ураження за 5 місяців роботи DOT‑Chain Defence – Шмигаль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА