Інтерфакс-Україна
20:03 11.12.2013

У київському Палаці спорту немає співробітників "Беркута" й інших підрозділів МВС - заява

1 хв читати

Державне підприємство "Палац спорту" спростовує озвучену опозиціонером, екс-главою МВС України Юрієм Луценком інформацію про нібито підготовку київського Палацу спорту для нічлігу бійців спецпідрозділу МВС "Беркут".

"ДП "Палац спорту" офіційно повідомляє, що ні співробітники підрозділу МВС України "Беркут", ні співробітники будь-якого іншого міліцейського підрозділу в приміщенні Палацу спорту не перебувають. Також повідомляємо ЗМІ та громадськості, що жодних звернень з боку МВС України та розпоряджень органів виконавчої влади щодо розміщення будь-яких структурних підрозділів МВС України на території ДП "Палац спорту" до керівництва підприємства не надходило", - йдеться в заяві прес-служби держпідприємства в середу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Німеччина виділить 300 млн євро на чеську снарядну ініціативу для України – ЗМІ

Рада відхилила євроінтеграційний законопроєкт про біоцидні продукти

США будуть змушені відповісти на збиття Іраном американського гелікоптера Apache – Трамп

Семеро людей дістали поранень на Дніпропетровщині через ворожі атаки безпілотниками та авіабомбами

Стефанчук: Висновок РЄ щодо Цивільного кодексу загалом позитивний, але є рекомендації

Боснія і Герцеговина стане 50-м учасником Міжнародної коаліції за повернення українських дітей

У Силах оборони України не підтверджують інформацію про виведення російських військ з Кінбурнської коси – Волошин

"Укрзалізниця" додала 12 нових рейсів та оновила графік руху на літній сезон

"Укрзалізниця" додала 12 нових рейсів та оновила графік руху на літній сезон

У Харкові постраждала жінка внаслідок удару БпЛА по центру міста

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА