10:14 10.06.2013

У лікарню до Тимошенко приїхали німецькі лікарі - джерело

1 хв читати

Лікарі з берлінської клініки "Шаріте" приїхали до екс-прем'єра Юлії Тимошенко, яка проходить курс лікування в ЦКЛ №5 (Харків), повідомило кореспонденту агентства "Інтерфакс-Україна" джерело, близьке до медичних кіл.

За його інформацією, машина з лікарями заїхала на територію лікарні близько 8.00.

Отримати офіційне підтвердження чи спростування цієї інформації поки що не вдалося.

Як повідомлялося, Печерський районний суд Києва 11 жовтня 2011 року засудив Ю.Тимошенко до семи років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів із Росією у 2009 році. Вона відбуває покарання в Качанівській виправній колонії в Харкові з кінця грудня 2011 року.

9 травня 2012 р. Ю.Тимошенко перевели з колонії до Центральної клінічної лікарні №5 (Харків). Тактику та медикаментозне лікування екс-прем'єра визначають німецькі лікарі з клініки "Шаріте" (Берлін).

Востаннє голова правління клініки Карл-Макс Айнхойпль та лікар Анетт Райссхауер відвідували Ю.Тимошенко наприкінці лютого.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Президент повертається після візиту в Саудівську Аравію, а українська делегація залишається для переговорів з представниками США

Зеленський повертається в Україну після візиту до Саудівської Аравії

Президент України Володимир Зеленський завершив візит до Саудівської Аравії та повертається в Україну, повідомив його радник Дмитро Литвин журналістам

Будь-яка мирна угода означатиме для Укаїни територіальні поступки - Рубіо

Маск обвинувачує Україну у причетності до кібератаки на його соцмережу X

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 126 ворожих атак - Генштаб

РФ почала поширювати серед повстанців у Сирії сепаратистські методички про "захист російського населення" - джерела в ГУР

Очільник Київської МВА вимагає звільнити міських чиновників-фігурантів розслідування земельної корупції

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА