Інтерфакс-Україна
10:09 10.04.2013

У Чернiвецькiй областi перекрито рух мостом через Днiстер у зв’язку з частковим обвалом

1 хв читати

У селi Атаки (Чернiвецька обл.) на проїжджiй частинi мосту через рiчку Днiстер, автомобiльної дороги державного значення Житомир-Чернiвцi, стався провал.

Як повiдомила прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацiй у середу, в залiзобетоннiй плитi розмiром 1,0 х 0,3 м мiж четвертою та п'ятою опорами i в залiзобетоннiй плитi мiж п'ятою та шостою опорами утворилися трiщини. Рух мостом закрито.

На перiод ремонтних робiт рух транспортних засобiв органiзовано об'їзним маршрутом через Новоднiстровськ (Чернiвецька обл.) - Мурованi Курилiвцi (Вiнницька обл.) - Дунаївцi (Хмельницька обл.).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони уразили бурові установки в Каспійському морі та підрозділ ППО противника – Генштаб ЗСУ

На Буковині порушник травмував прикордонника під час спроби прориву кордону

УЧХ допомагав деблокувати авто зі снігових пасток на Житомирщині

Голова освітнього комітету допускає позбавлення права на відстрочку чоловіків віком 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти

У Рамзана Кадирова відмовили нирки, у Кремлі обговорюють кандидатів на нового ватажка Чечні – джерело в ГУР

В Україні в найближчі дві доби без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця

У центрі Харкова завершено аварійно-рятувальні роботи на місці вибухів 2 січня

В Києві без тепла залишається понад тисяча будинків – Кличко

РФ уперше застосувала ударний БпЛА "ґєрань-5" - ГУР

Свириденко: Нова система контрактів для військових покликана стати чинником у підвищенні мотивації особового складу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА