П'ятеро людей загинули, дев’ятеро госпіталізованих після аварії літака в Донецьку - віце-прем'єр Вілкул

Унаслідок аварії пасажирського літака Ан-24 в Донецьку в середу ввечері загинули п’ятеро людей, госпіталізовано дев’ятеро, повідомив голова урядової комісії з розслідування катастрофи, віце-прем'єр України Олександр Вілкул.
На прес-конференції в Донецьку в четвер вранці він повідомив, що загалом у літаку перебували 52 людини.
За його словами, сім'ям загиблих виплатять компенсації.
О.Вілкул також розповів, що з борту літака, що розбився в четвер, знімуть чорні ящики, і сьогодні ж почнуть їх розшифровку.
За даними прес-служби ДСНС, за попередніми даними, літак втратив управління, впав між злітними смугами та розколовся навпіл. На борту літака перебували 52 людини, зокрема вісім членів екіпажу.
Як повідомлялося, в середу о 18.24 літак Ан-24, який прямував за рейсом "Одеса-Донецьк", здійснив аварійну посадку в Міжнародному донецькому аеропорту ім.С.Прокофьєва.
За уточненими даними, на борту перебували 52 людини, зокрема вісім членів екіпажу.
Рейс був чартерним, і всі пасажири були футбольними уболівальниками та прямували на матч Ліги чемпіонів у Донецьку між "Шахтарем" і дортмундською "Боруссією".
За фактом аварії літака розпочате кримінальне провадження. Відомості про факт авіакатастрофи внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань з кваліфікацією ч.3 ст. 276 (порушення правил безпеки руху повітряного транспорту, що спричинило загибель людей).
Розслідування факту аварії перебуває на особистому контролі прокурора Донецької області.
Авікомпанія "Південні авіалінії" створена в 1999 році. Виконує перевезення пасажирів на регулярній і чартерної основі. Флот авіакомпанії складається з чотирьох типів повітряних суден: SAAB-340B, Embraer-500, Як-42Д і Ан-24РВ.