Інтерфакс-Україна
10:51 24.10.2012

Влада зробила все можливе для проведення демократичних виборів до ВР - Азаров

1 хв читати
Влада зробила все можливе для проведення демократичних виборів до ВР - Азаров

Уряд створив усі необхідні матеріально-технічні умови для проведення вільних і демократичних парламентських виборів, заявляє прем'єр-міністр України Микола Азаров.

"Хочу констатувати, що уряд вчасно створив усі необхідні матеріально-технічні умови для проведення вільних і демократичних виборів... Ми зробили все можливе, щоб вибори в країні відбулися максимально коректно та прозоро, безперешкодно для всіх політичних сил", - сказав він, відкриваючи засідання уряду в середу.

Прем'єр зазначив, що не повинно бути жодних перешкод для проведення політичними силами агітації перед виборами, і що правоохоронні органи мають оперативно реагувати на будь-які порушення.

М.Азаров вимагає від місцевої влади максимального сприяння міжнародним спостерігачам, які будуть присутні в день голосування на парламентських виборах. "Навіть натяк на відмову співпрацювати, зволікання з розглядом питань уряд розглядатиме як надзвичайну ситуацію, створену з вашої вини", - заявив глава українського уряду.

Парламентські вибори мають відбутися 28 жовтня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти вночі атакували дронами Одеський район, постраждала людина, пошкоджені дитсадок і приватний будинок, 500 абонентів без світла

США вийдуть із групи, яка розслідує відповідальність за вторгнення в Україну

Під Києвом вночі збито 25 ворожих дронів, ще 12 локаційно втрачені, жертв та руйнувань немає – військова адміністрація

На фронтах за добу було 112 боєзіткнень, більше всього на покровському напрямку – Генштаб ЗСУ

Окупанти завдали по України 81 авіаудар за добу, ще 11 - по Курській області - Генштаб

ЗСУ вразили 6 місць скупчення окупантів та їх техніки за добу

Окупанти втратили за добу 1210 військових і 170 одиниць техніки

17 березня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Трамп заявив, що говоритиме з Путіним у вівторок - ЗМІ

Ворожих ракетоносіїв у Чорному та Азовському морі нема, у Середземному РФ тримає три носія "Калібрів" - ВМС

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА