Інтерфакс-Україна
20:00 21.12.2025

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

1 хв читати
Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко
Фото: https://t.me/svyrydenkoy

Вивільнений внаслідок перегляду переліку критичної інфраструктури енергоресурс буде спрямований на потреби населення, повідомила прем'єр-міністр України Юлія Свириденко у телеграм-каналі у неділю.

"Сьогодні Уряд поставив завдання всім без винятку причетним забезпечити до 24 грудня безумовне виконання рішення щодо перенаправлення вивільненого енергетичного ресурсу (до 1 ГВт), отриманого в результаті перегляду переліку об’єктів критичної інфраструктури, для потреб населення. Це один із кроків, який допоможе збалансувати енергосистему та зменшити кількість відключень у людей", - написала Свириденко у Телеграм.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На фронті відбулось 215 боїв за добу, найгарячіше на покровському та гуляйпільському напрямках – Генштаб

Сибіга поінформував гендиректора ЮНЕСКО про пошкодження атаками РФ культурних об'єктів України

Зеленський створив Координаційну раду з питань захисту прав ветеранів, полонених та зниклих безвісти, яку очолив Буданов – указ

Україна вибачилася перед Грецією за інцидент із морським дроном біля острова Лефкада

У ДТП в Києві загинули двоє поліцейських та двоє цивільних, ще троє постраждалих – поліція

Стефанчук: Україна та Польща не можуть допустити, щоб спільний ворог роз'єднав наші держави

Російський fpv-дрон атакував службове авто поліції у Харківській області, без постраждалих

РФ атакувала автозаправний комплекс у Херсонській області, є загиблі та поранені – OKKO

Ворог знову атакував ТЕС ДТЕК, станція зазнала руйнувань

Радбез ООН у понеділок скликає термінове засідання на прохання України після атаки РФ – Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА