Інтерфакс-Україна
08:29 12.10.2025

Ворожі обстріли призвели до перебоїв з енергопостачанням у Донецькій області

1 хв читати
Ворожі обстріли призвели до перебоїв з енергопостачанням у Донецькій області

Росіяни атакували енергетичну інфраструктуру Донецької області, призвівши до перебоїв в енергопостачанні, повідомив начальник ОВА Вадим Філашкін у телеграм-каналі.

"Донеччина знеструмлена внаслідок ворожих обстрілів. Зранку росіяни знову прицільно вдарили по нашій енергетичній інфраструктурі. Фахівці вже почали ремонт і роблять усе можливе, щоб якнайшвидше відновити електропостачання. Проте остаточні обсяги шкоди і терміни відновлення ще належить встановити. Тим часом в області працюють Пункти незламності, де є тепло, електрика та інтернет. Про оновлення повідомлятиму додатково", - написав Філашкін у Телеграм.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Харкові постраждала жінка внаслідок удару БпЛА по центру міста

"Нова пошта" має 2 тис. вакансій та сподівається пришвидшити їх закриття із запуском системи "Обрій"

Жінка загинула, ще чотири особи постраждали внаслідок удару fpv-дрона по цивільній автівці у прикордонні Харківщини

До Глобальної коаліції українських студій приєдналися п'ять естонських університетів

Бригада "Хижак" повідомила про знищення ворожого НРК-РСЗВ корейського виробництва

Удар безпілотника спровокував пожежу в центрі Харкова

Українські військові з початку року здійснили понад 50 тис. місій із застосуванням НРК – Федоров

Поліція затримала двох іноземців, які знаходились у міжнародному розшуку за підозрами у вбивствах

Українська філологиня Матійчук отримала від президента Німеччини хрест "За заслуги"

Норвегія спрямує на розробку й закупівлю морських дронів для України понад 1 млрд крон

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА