Інтерфакс-Україна
17:23 10.07.2025

Україна і Литва підписали меморандум про 21 млн євро цільових інвестицій для відновлення й розвитку української освіти

1 хв читати
Україна і Литва підписали меморандум про 21 млн євро цільових інвестицій для відновлення й розвитку української освіти
Фото: https://www.facebook.com/

Україна і Литва підписали меморандум, що передбачає 21 млн євро цільових інвестицій для відновлення й розвитку української освіти, повідомляє Міністерство освіти і науки України.

"Сьогодні укладено стратегічний меморандум з урядом Литви, що передбачає 21 млн євро цільових інвестицій для відновлення й розвитку української освіти", - написав міністр освіти і науки Оксен Лісовий з посиланням на Конференцію з відновлення України (URC2025) у Римі (Італія).

Зокрема, зо його словами, 17 млн євро підуть на будівництво сучасної школи-хабу в Житомирі, яка стане прикладом безпечного, інклюзивного та інноваційного простору для дітей; 3 млн євро — на облаштування сонячних енергетичних систем у школах, садочках семи областей, щоб зменшити залежність від традиційних джерел енергії та забезпечити автономність закладів освіти в кризових ситуаціях; 1 млн євро — на програми освітнього надолуження та STEAM-навчання на Одещині.

"Ця угода — не просто символ підтримки, а результат змістовної підготовки, яку ми провели разом із партнерами ще до конференції. Ми узгоджували пріоритети, формували спільні підходи, шукали ефективні рішення, саме тому сьогодні маємо конкретний результат. Це і є справжнє партнерство", - написав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін збільшив до 50 років максимальний термін дії договору на безоплатне користування культовим майном

Удар про Новошахтинському НПЗ в РФ завдано ракетами Storm Shadow – Генштаб

Військовослужбовець отримав тяжкі травми внаслідок нападу цивільного на Рівненщині, відкрита справа

Генштаб ЗСУ підтвердив ураження порту "Темрюк" в РФ та повідомив про атаку на аеродром "Майкоп" і ремонтний підрозділ окупантів

Окупанти опівдні у Різдво обстріляли середмістя Херсона, загинула людина

Влучання в п'ятиповерхівку в Чернігові: загинула людина, троє зазнали поранень, серед них – дитина

У Чернігові окупанти влучили в п'ятиповерхівку, атакували об'єкт критичної інфраструктури

Держетнополітики не виявила ознак афілійованості управління Одеської єпархії РПЦ закордоном із забороненою організацією

Справжня зима зі снігом та хуртовинами йде в Україну

Сибіга: Росія не припинила бомбардування цивільних навіть на Різдво – світ має діяти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА