Інтерфакс-Україна
09:33 02.07.2025

Окупанти вранці атакували з дронів Антонівку під Херсоном, троє поранених

1 хв читати
Окупанти вранці атакували з дронів Антонівку під Херсоном, троє поранених

Троє мирних мешканців селища Антонівка Херсонського району постраждали, двоє з них госпіталізовані внаслідок дронової атаки в середу вранці, повідомляється в телеграм-каналі Херсонської обласної адміністрації.

"Орієнтовно о 07:00 російська армія атакувала з БпЛА Антонівку. До лікарні у середньому стані тяжкості шпиталізували 44-річного чоловіка та 52-річну жінку. У них – вибухові травми та уламкові поранення. Ще одному 57-річному місцевому жителю, який дістав легкі травми, надали меддопомогу і відпустили на амбулаторне лікування", - йдеться в повідомленні.

ОСТАННЄ

Одна з постраждалих внаслідок ракетної атаки на Берестин Харківської області померла у лікарні

Ворожі атаки на Дніпро призвели до затримок поїздів – Укрзалізниця

Будівлю в якій розташовані редакції телекомпанії Суспільне і Українського радіо в Дніпрі зруйновано внаслідок атаки ворога – ЗМІ

Дев'ятеро постраждалих внаслідок ракетних ударів по Берестину Харківської області - ОВА

Полковник Манько заявив про стабілізацію на трьох напрямках, зокрема – Гуляйпільському

Рішення МВФ щодо нової програми обсягом $8 млрд очікується у січні – глава БК Ради з зустрічі з місією Фонду

Єврокомісія погіршила прогноз зростання ВВП України у 2025р до 1,6%, у 2026р - до 1,5%

Дніпро і район масовано атакували російські БпЛА та спричинили пожежі – ОВА

Три блоки ХАЕС та РАЕС десять днів працюють на зниженій потужності після військових дій – МАГАТЕ

"Європейська солідарність" вимагає від Стефанчука заяви про розвал монобільшості - Геращенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА