Інтерфакс-Україна
15:35 23.06.2025

Глава МЗС України та Франції домовилися працювати над додатковим посиленням української спроможності у сфері ППО

1 хв читати
Глава МЗС України та Франції домовилися працювати над додатковим посиленням української спроможності у сфері ППО
Фото: МЗС України

Міністр закордонних справ Андрій Сибіга, який перебуває з робочим візитом у Брюсселі, під час зустрічі з міністром Європи та закордонних справ Франції Жаном-Ноелем Барро наголосив, що наступний місяць має бути місяцем тиску на агресора.

"Ми погодилися, що оскільки Росія відкидає припинення вогню - перший крок до миру - вона повинна зіткнутися з жорстким тиском, сильними рішеннями, щоб завдати удару по російській економіці. Я підкреслив, що наступний місяць має бути місяцем тиску на агресора", - написав він у соцмережі Х.

Міністри також скоординували ініціативи в рамках міжнародних організацій і домовилися про посилення наших дипломатичних зусиль для просування миру.

"Окремо наголосив на нагальній потребі додатково посилити спроможність України у сфері протиповітряної оборони. Домовилися працювати над цим разом. Я дякую Франції за усвідомлення того, що настав час для стратегічного посилення Європи", – зазначив глава МЗС України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

"Мадяр" показав вибухові удари по Рязанському НПЗ і меткомбінату в Алчевську

У Слов'янську шестеро постраждалих внаслідок скинутої ворогом авіабомби

РФ продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, пошкоджено інфраструктуру

Поліцейський постраждав унаслідок атаки ворожих безпілотників Запоріжчини

У неділю очікується відключення е/е від 3 до 4 черг для споживачів у всіх регіонах України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА