Інтерфакс-Україна
19:46 18.06.2025

Клименко: Пошукова операція на місці російського ракетного удару по 9-поверхівці в Києві завершена

1 хв читати
Клименко: Пошукова операція на місці російського ракетного удару по 9-поверхівці в Києві завершена

Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко повідомив, що пошукові роботи на місці російського ракетного удару по 9-поверхівці у Солом'янському районі столиці завершені, з-під завалів дістали тіла 23 загиблих, продовжується розбір конструкцій.

"Більше 39 годин тривала пошуково-рятувальна операція в Солом’янському районі Києва. Сьогодні о 19:20 рятувальники завершили пошукові роботи. Продовжується розбір конструкцій. На жаль, лише на цій локації з-під завалів дістали тіла 23 загиблих. Загалом у столиці внаслідок російського обстрілу 17 червня загинуло 28 людей, ще більше 140 отримали поранення. Щирі співчуття рідним та близьким загиблих. Це не просто трагедія однієї родини – це біль усієї країни", - написав він у Телеграмі у середу.

За його словами, з-під завалів врятували двох людей, ще близько 50 вдалося деблокувати з квартир та під’їздів. На місці працювали групи психологів – більше 220 людей отримали невідкладну психологічну допомогу.

"До ліквідації наслідків залучили понад 400 рятувальників ДСНС та більше 200 одиниць техніки. Працювала спеціалізована аварійно-рятувальна та інженерна техніка, задіювали безпілотники, пошукових собак… Також цілодобово на локації забезпечували правопорядок понад 300 правоохоронців", - повідомив міністр.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Петиція із закликом прибрати рекламу з поїздів та станцій метрополітену в Києві не набрала необхідних голосів

Родини зможуть отримувати допомогу на піднайом житла в місті, де ветеран проходить лікування

Качка обговорив з президентом Ізраїлю безпекову ситуацію в Україні

ЦПД спростував інформацію роспропаганди про вигадані злочини ЗСУ під Покровськом

Аварійні відключення е/е застосовані у 5 областях – "Укренерго"

Калмикова про вбивство військовослужбовця з ТЦК у Львові: Безпрецедентна подія, з'ясовуємо обставини

В PURL бере участь вже 21 країна на загальну суму зобовʼязань у $4,18 млрд - Сибіга

Держбюджет-2026 передбачає 298,8 млрд грн фінансування на освіту і науку

Необхідно відновити обов’язкові конкурси на керівників закладів освіти там, де дозволяє безпекова ситуація, - освітній омбудсмен

Окупанти розстріляли українського військовополоненого у Свято-Покровському Донецької області - DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА