Інтерфакс-Україна
11:59 03.06.2025

В Сумах 4 червня оголошено Днем жалоби

1 хв читати
В Сумах 4 червня оголошено Днем жалоби

Середа, 4 червня, оголошено Днем жалоби у Сумах, повідомив в.о. Сумського міського голови, секретар Сумської міської ради Артем Кобзар.

"У зв’язку з трагедією, що сталася 3 червня 2025 року внаслідок ворожої атаки на місто Суми та призвела до загибелі людей, 4 червня оголошено Днем жалоби у Сумській міській територіальній громаді", - написав Кобзар в телеграм-каналі.

Як повідомлялося, ворог поцілив по центру Сум з реактивних систем залпового вогню дальньої дії близько 9:00 у вівторок. Відомо про 3 трьох загиблих та 20 поранених, з них двоє дітей.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава МВС: за порушення ПДД будуть санкції, про бальну систему поки не йдеться

ДБР затримало правоохоронця, який за $3,5 тис переправляв чоловіків до кордону з Білоруссю

Фон дер Ляєн сьогодні оголосить 21-й пакет санкцій для РФ

Зеленський обговорив із прем'єр-міністром Фінляндії підготовку угоди у форматі Drone Deal

Сибіга: Не досягнувши своїх цілей на полі бою, Росія посилює терор проти цивільних

Зеленський перебуває в Естонії на саміті "Україна-NB8" – прессекретар

Прикордонники виявили тіло людини в Карпатах поблизу кордону з Румунією

ВАКС засудив адвоката Носова до 4,5 роки позбавлення волі за спробу підкупу НАБУ та САП – TIU

Просування ворога на Донеччині дещо сповільнилося минулого тижня, на інших напрямках фронту без змін – DeepState

Фредеріксен: Маємо ще тісніше інтегрувати українську оборонну промисловість у європейську

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА