Інтерфакс-Україна
20:54 16.05.2025

Мелоні: Ми повинні вимагати припинення вогню та гарантій для Києва

1 хв читати
Мелоні: Ми повинні вимагати припинення вогню та гарантій для Києва
Фото: https://www.facebook.com/giorgiameloni.paginaufficiale/

Прем'єр-міністр Італії Джорджія Мелоні заявила, що заявила в п'ятницю, що необхідно продовжувати наполягати на припиненні війни в Україні, повідомляє італійське агентство ANSA.

"Необхідно вимагати негайного припинення вогню для укладення мирної угоди, яка дасть Києву гарантії безпеки. Ми не повинні здаватися. За останні кілька годин ми побачили, хто готовий зробити важливі кроки для миру, а хто, з іншого боку, менш готовий", - сказала вона під час саміту Європейського політичного співтовариства (ЄПС) в Тирані.

В той же час, вона наголосила, що Італія буде продовжувати надавати допомогу Україні, однак, про можливе відправлення італійських військ з миротворчою місією до України не йдеться.

"Італія декларувала, що не буде дозволено відправляти війська в Україну… Італія, яка завжди підтримувала Україну і продовжує підтримувати Україну.. в ЄС, в ООН, продовжує підтримуватися на всіх інших таборах, на всіх інших рівнях, на всіх інших форматах, на всі інші ініціативи, але не в цьому", - сказала Мелоні журналістам у відповідь на запитання, чому Італія не входить в "Коаліцію охочих".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Реформа ТЦК буде після реформи підвищення зарплат військовим і термінів служби, заявила Свириденко

Удари РФ призвели до відключення е/е в п'яти областях – "Укренерго"

Уряд вийде з реформою підвищення зарплат військовим і термінів служби в найближчі тижні – Свириденко

Застосунок Uklon автоматично попереджає водія про перевищення швидкості, пасажиру доступна кнопка SOS

Результати перших двох сесій НМТ розміщено в персональних кабінетах – УЦОЯО

На Чернігівщині вночі пошкоджено недавно відбудований ліцей, були удари по енергетиці – ОВА

ППО збила 102 зі 117 російських дронів вночі, зафіксовано влучання на 7 локаціях

Німецька оборонна компанія веде переговори з українською Fire Point про можливе спільне виробництво ракети Flamingo

Троє постраждалих у Харківській області внаслідок обстрілів протягом доби

Сили безпілотних систем уразили за добу 1600 ворожих цілей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА