Інтерфакс-Україна
22:52 08.04.2025

Єрмак провів розмову з радником прем’єр-міністра Великої Британії

1 хв читати

Глава Офісу президента України Андрій Єрмак провів телефонну розмову з радником прем’єр-міністра Великої Британії з питань національної безпеки Джонатаном Пауеллом, обговоривши безпекову ситуацію та спільні з партнерами зусилля заради досягнення миру для України, повідомляється на сайті офіційного інтернет-представництва президента України у вівторок.

"Обговорили безпекову ситуація та спільні з партнерами зусилля заради досягнення справедливого та сталого миру для України. Зокрема, сторони відзначили важливість візиту начальників штабів оборони Франції та Великої Британії до України минулого тижня", - йдеться в повідомлені.

Окремо Андрій Єрмак і Джонатан Пауелл обговорили реалізацію домовленостей, яких досягли президент України Володимир Зеленський і премʼєр-міністр Великої Британії Кір Стармер.

Співрозмовники також обговорили необхідність активізації гуманітарного треку за участю міжнародних посередників. Ідеться про звільнення всіх військових і цивільних полонених та повернення незаконно депортованих і переміщених Росією українських дітей.

Джерело: https://president.gov.ua/news/andrij-yermak-proviv-rozmovu-z-radnikom-premyer-ministra-vel-97121

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський повідомив про ухвалені рішення для збільшення імпорту електроенергії

Зеленський: Головне завдання для української делегації – дати реальну інформацію про наслідки російських ударів

Петиція щодо забезпечення безперебійного електропостачання у школах Києва не набрала необхідних голосів

Одна людина постраждала від ворожого удару по Харкову

Генштаб повідомив про ураження засобів ППО та складу БпЛА противника

Ворог бʼє по обʼєкту критичної інфраструктури – мер Харкова

В ГУРі показали президенту Чехії бойові можливості та інноваційний потенціал

Два данські винищувачі F-35 та французький літак-заправник провели навчання на південному сході Гренландії

На Львівщині сталася ДТП із рейсовим автобусом "Відень — Київ", постраждали дев'ять людей

Свириденко та очільник "Нафтогазу" обговорили питання забезпечення газом, особливо у прифронтових регіонах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА