Інтерфакс-Україна
23:00 06.04.2025

Тимошенко: Міжнародні плани - закінчити війну в Україні до кінця травня

1 хв читати
Тимошенко: Міжнародні плани - закінчити війну в Україні до кінця травня
Фото: https://www.facebook.com/YuliaTymoshenko/photos_by

Народна депутатка Юлія Тимошенко заявила, що плани міжнародної спільноти полягають у тому, щоб завершити війну в Україні до кінця травня.

Заява лідерки "Батьківщини" прозвучала в суботу на міжнародному жіночому фестивалі Edutainment platform в Одесі.

"І це дуже оптимістично, і все зараз до цього йде, і це дуже-дуже важливо для всіх нас. І ось коли все це завершиться, обов'язково буде тотальне перезавантаження влади в країні", - заявила Тимошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Хмельниччині через ворожу дронову атаку виникли займання на підприємстві, пожежа ліквідована

Київський ЦУМ відключив 95% зовнішньої підсвітки для економії е/е та організував зони для підзарядки гаджетів

В'їзд вантажівок з вантажем на територію Польщі в двох пунктах пропуску призупинено, в одному сповільнено - Держприкордонслужба

Троє цивільних загинули,ще 11 постраждали внаслідок ворожих обстрілів протягом доби у Харківській області - ОВА

Захисники України в ніч на 18 січня знищили або подавили 167 з 201 засобу повітряного нападу росіян

Сили безпілотних систем уразили за добу 987 ворожих цілей

Генштаб зафіксував упродовж доби 133 бойові зіткнення

ЄС готовий призупинити торговельну угоду з США через нову загрозу введення мит з боку Трампа

Шестеро цивільних постраждали через атаки ворожих БпЛА у Дніпропетровській області – ОВА

Окупанти втратили впродовж доби 830 військовослужбовців - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА