Інтерфакс-Україна
09:42 17.03.2025

Фінансування архівної сфери недостатнє для модернізації, розвитку і побудови сховищ - заступниця міністра юстиції Васильчук

1 хв читати
Фінансування архівної сфери недостатнє для модернізації, розвитку і побудови сховищ - заступниця міністра юстиції Васильчук

Фінансування архівної сфери вистачає лише на найнагальніші потреби, але для модернізації, розвитку і побудови сховищ коштів абсолютно недостатньо, заявляє заступниця міністра юстиції Вікторія Васильчук.

"Основні найнагальніші потреби вони закриваються фінансуванням, яке виділяється урядом, але для модернізації, вдосконалення, для розвитку, для побудови сховищ тих коштів абсолютно недостатньо. Якщо порівнювати, наприклад, між 2023-2024 роками, фінансування трошки виросло, на 2025 рік ми маємо трошки зменшення", - сказала Васильчук в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна", відповідаючи на запитання, чи достатньо в Україні фінансується архівна сфера.

На уточнююче питання, чи міжнародні партнери активно фінансують проєкти в цій сфері, заступниця міністра відзначила, що Державна архівна служба і її нинішнє керівництво досить активно працюють з донорами, меценатами, спонсорами.

"Зокрема, вони отримують техніку для своїх проєктів щодо оцифрування, що значною мірою допомагає зберігати ті темпи оцифрування, якими Укрдержархів абсолютно по праву пишається", - додала вона.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог просунувся поблизу села Лозова а також неподалік Степногірська та в ньому самому - DeepState

Ворог вразив ударними БпЛА інфраструктуру Кривого Рогу, масштабні відключення електрики та опалення

Кривий Ріг перебуває під масованою атакою ворожих БпЛА на інфраструктуру

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА