Інтерфакс-Україна
12:14 12.03.2025

Сибіга: Ми не хочемо "Мінська-3" чи "Ялти-2"

1 хв читати
Сибіга: Ми не хочемо "Мінська-3" чи "Ялти-2"

Україні не потрібна ситуації просто відсутності війни, не потрібен так званий “Мінськ-3” чи “Ялта-2”, заявив міністр закордонних справ України Андрій Сибіга.

Як повідомляє Polskie Radio, під час спілкування зі ЗМІ разом зі своїм польським колегою Радославом Сікорським у Варшаві Сибіга назвав переговори у Джидді «дуже важливими, майже історичними».

Відповідаючи на запитання, чи готовий Володимир Путін піти на компроміс у питанні окупованих територій і нейтрального статусу України, Сибіга наголосив, що Україна зацікавлена лише в тривалому мирі.

“Дуже важливо дотримуватися цієї позиції і мати підтримку наших партнерів саме в досягненні справедливого миру. Нам не потрібна ситуація, коли просто відсутня війна, Ми не хочемо так званого «Мінська-3» чи «Ялти-2», - наголосив він.

Як пише The Guardian, Сибіга також додав, що Україна готова сформувати відповідну переговорну групу для роботи над дорожньою картою, щоб далі досягти перемир’я.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінфін США ввів санкції проти низки іранських посадовців

Сили оборони відбили з початку доби 157 ворожих атак - Генштаб

Генасамблея ООН закликала до олімпійського перемир’я під час Зимових ігор-2026

Звільнився директор ДЕЦ МОЗ Бабенко

Мерц застережливо відреагував на можливість участі німецьких миротворців в Україні, водночас не відкидаючи її

Працівник "Київтеплоенерго" помер під час роботи на об’єкті критичної інфраструктури - КМДА

Російський посланець Дмитрієв вирушає до Майамі для зустрічей з адміністрацією Трампа - ЗМІ

Шмигаль: Продовжуємо створювати умови для збільшення імпорту електроенергії державними компаніями

Київ має враховувати безпековий фактор при оновленні систем енерго- та теплозабезпечення - Сухомлин

Кабмін призначив Краснолуцького заступником міністра економіки і Шугалія - заступником міністра енергетики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА